DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 57 / 5 / 0

Bez żadnego filtra, lufka do cracku jest spora nie potrzebujesz nic. Lufa, zwykła zapalniczka i jazda. Przy żarowej mogą być za wysokie temperatury imo
  • 20 / 2 / 0

A jak jest z tą lufką? Problem jest taki, aby z odpowiednią prędkością brać bucha, bo obiętość lufki jest niewystarczająca, aby od razu wciągnąć jednego, solidnego. Po podgrzaniu materiału, w lufce ma być "mleko"?

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Próbują przemycać narkotyki dla więźniów „na wrzutkę”

Przemytnicy coraz częściej decydują się przerzucać nielegalne substancje przez mury opolskich zakładów karnych.
  • 290 / 21 / 0

29 kwietnia 2019eiffel65 pisze:
16 marca 2019mrfuter pisze:
12 marca 2019A-CoA pisze:

przepraszam, ale o czym mowa %-D
Sypiesz lajna, nagrzewasz lufke walisz lajna wydychasz dym(jak chcesz to zrobić dobrze to gorąca część musi szczelnie przylegać do podłoża żeby odkurzać zrobić, no i szybko musisz to zrobić) . Drugi najbardziej ćpunśki sposób intoksykacji, znają go tylko najbardziej przerobieni stimiarze (fajnie trzasko). nazwy: PŁONĄCA, HOTRAIL, NAGRZOTO, - jeśli coś idzie wapo, to będzie dobre.
czyli co ? wciągam kreskę rozgrzaną lufką, ale aby nagrzana końcówka dotykała blatu ala odkurzacz ? po wciągnięciu wypuszczam dym płucami ?

kurwa niezłe i na czym to polega ? jednocześnie wciągasz i vapujesz ? bo się zakręciłem lol
Tak,
  • 2443 / 403 / 3

Ile moklobemidu brać do DMT p.o.?
btw. mogę wypić proch z napojem? Nie będzie siedziało na żołądku? DMT ekstrahowane z mimosy (nie wiem czy ma to znaczenie :huh:)
  • 74 / 11 / 0

300 -450 mg
  • 2 / / 0

Pytanko, czy w tym crack pipe nie lepiej byłoby zrobić to metodą sandwitch z jakimiś ziołami? Czy samo podgrzewanie nie zmarnuje za dużo towaru???
I bym dopytał o te podgrzewanie, to trzeba bardzo powoli, po czym poznam, że za mocno podgrzewam??
I czy w zzwykłym sklepie z bongami itp kupię taką lufkę?

scalam - jsc/bso

Sorry, że pisze post pod postem, ale nie mogłem znaleźć opcji edycji.

Czy jak się w tym meth pipe pali to, to trzeba zatykać dziurkę na górze przy podgrzewaniu tej kulki???
  • 2 / / 0

Czy jak się w tym meth pipe pali to, to trzeba zatykać dziurkę na górze przy podgrzewaniu tej kulki???
  • 7 / / 0

Ja nie zatykalem, pamietaj zeby nie spalic, tylko opalac. :)
  • 57 / 5 / 0

15 listopada 2019Kikos pisze:
Pytanko, czy w tym crack pipe nie lepiej byłoby zrobić to metodą sandwitch z jakimiś ziołami? Czy samo podgrzewanie nie zmarnuje za dużo towaru???
I bym dopytał o te podgrzewanie, to trzeba bardzo powoli, po czym poznam, że za mocno podgrzewam??
I czy w zzwykłym sklepie z bongami itp kupię taką lufkę?

scalam - jsc/bso

Możesz nawet na dobrą sprawę wrzucić do bongosa na dół, wrzucając na to trochę tytoniu/cbd/baki, byle byś nie jarał a waporyzował. Bongos do dabowania też pewnie byłby sztoss
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata