Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2844 / 785 / 0

@pancuronium, rzeczowe odpowiedzi!

Ja powiem tylko tyle, zażywanie amfetaminy w ciągach to będzie zabójstwo Twojej dobrze prowadzonej terapii!

1. Dodatkowo, flupentiksol to antagonista receptora presynaptycznego, czyli autoreceptora D2, stąd jego profil aktywizujący.
2. Na zjazd możesz wziąć swoją regularną dawkę olanzapiny na sen. Przed fazą w ten sam dzień nie bądź na olce, a poprzedzający bierz normalnie, potem też bierz normalnie - najlepiej jakbyś tę olanzapinę brał codziennie i miał higienę speedziarza, o której na forum tak dużo się mówi, czyli codziennie żebyś był pożywiony i coby rytm dobowy był w miarę uregulowany. amfetamina rano i w południe, potem już nie.
3. @pancuronium wyjaśnił sprawę. Całkowite odstawianie leków tylko pod ścisłą kontrolą lekarską.
4. Poziom stacjonarny w osoczu się liczy, nie chodzi o okres półtrwania. Czy kwetiapina czy olanzapina - obojętne.
5. Nie zgodzę się z poprzednikiem. Stymulanty - one akurat - najlepiej odstawić raz a porządnie, bez zmniejszania dawek i kombinowania, jeśli to oczywiście możliwe. Zmniejszając dawki możesz schodzić tylko po szczególnie długich ciągach.
6. W dziale stymulanty istnieją wątki opisujące kwestię szczegółowo. Zapraszam do wyszukiwarki.

Również pozdrawiam!
  • 1269 / 306 / 0

03 czerwca 2019lnnokin pisze:
Witam serdecznie, zacznę od początku. Chorowałem na depresje, depersonalizacje i nerwice, na szczęście udało wyjść mi się z tych chorób, lecz „taktycznie” leki przyjmuje do dziś.

Oto spis:
Codziennie
-bupropion 150mg
-Pregabalina 150mg
-fluanxol 1,5mg
-olanzapina 2,5 lub 5mg (na noc)

Kolej na pytania:
1. Czy, któryś z wymienionych leków wchodzi w interakcje z amfetaminą?
Pregabalina "wygładza" działanie amfetaminy u mnie, nie osłabia stymulacji a sprawia, że amfetamina działa przyjemniej gdy wrzucę 300mg pregabaliny. Znajomy, który nie bierze pregabaliny na codzień, to samo zauważył gdy wziął 150mg pregaby.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.
  • 142 / 5 / 0

Polecacie jakieś ciekawe miksy na wieczorny wypad z kumplami na miasto ? Nie chodzi o chlanie wódy aż do upadłego, ale o coś żeby urozmaicić pogadankę na luzie i pozagadywać do dziewczyn :p
  • 1334 / 113 / 0

Z zwiazku z tym ze u mnie noc to prawdziwy koszmar .. to co kilka dni zmieniam substancje ( mix ) by yrafic wkoncu w cos co pomoze mi przespac cala noc bez problemu .. ogolnie ze spaniem mam straszny problem od 4lat glownie z racji choroby na ktora zachorowalem .. od kilku dni leci xanax + fentanyl + petydyna + klonazepam szczerze nawet nawet daje rade niestety dawki szybko ida w gore .. ktos cos ? Poleci konkretnego na noc ? Ps bralem dormicum iv z morfina w jednej pompce i nic ..
  • 11 / 1 / 0

Nie wiem czy dobry temat jak nie to przenieście.
4 dni temu zarzuciłem pół barcelony fioletowej i jednego lajna mefy (kryształu z ulicy) na oko 80mg. Bylo zajebiscie. jak zaczelo schodzic palilem w chuj mj i waliłem wóde. Wróciłem na chate poszedlem spac 4h. Nastepnego dnia 0 zwały. Poszedlem na urodziny kolegi wypiłem spore ilosci alkoholu jak na moje mozliwosci ale nie bylem bardzo pijany wszystko pamietam itd. Wczoraj obudzilem sie rano pierwsze co to pobieglem do kibla sie zrzygać. I później tak przez cały dzień jeszcze z 5 razy. Za drugim razem już zacząłem wymiotować krwią i to w ogromnych ilościach tak że cały kibel był czarny a w rzygach takie zbite kawałki jakby części układu pokarmowego %-D . Dzisiaj mi przeszło ide do lekarza, ale idzie ze mną ojciec więc nie będe mógł powiedzieć co wpierdalałem. Generalnie miksu nie polecam jak ktoś dba o zdrowie. Jakiś pomysł co mi sie stało?
  • 112 / 2 / 0

Czy można łączyć pregaba+doksepina+LSD?
  • 2435 / 540 / 155

@lazymilk Doksepina wyłączy lub znacznie osłabi kwasa.
  • 112 / 2 / 0

20 grudnia 2019taurinnn pisze:
@lazymilk Doksepina wyłączy lub znacznie osłabi kwasa.
Nie wiem ile w tym prawdy ale dopalilem ziolem, dopilem piwem i przerosło
  • 7 / 2 / 0

Mam zamiar spróbować LSD (80ug) + 2CB (22mg) + ketamina (100mg) + MDMA (250-500mg). Jest ktoś w stanie mi doradzić jak to wszystko rozłożyć w czasie, żeby się fajnie zgrało? Kwasu niestety mam tylko tyle i chciałbym podbić jego działanie jak najbardziej. Warto do tego miksu dorzucić weed? Na jednym z tripow na podobnej ilosci LSD podbił mi troche oev'y.
Użytkownik zbanowany
  • 82 / 5 / 0

450 mg pregabaliny + lufa zioła.

Przy 0 tolerancji na pregabalinę bardzo mocno mnie pozamiatało. THC wchodzi w zajebistą synergię z pregabaliną, obie substancje się wzmacniają. Dochodzą efekty jak nogi z waty i mocne zachwiania równowagi (głównie od pregabaliny po ziole to się wzmania).

Dobry mix do np zamulania w domu przed jakimś filmem. Silny efekt wklejenia w fotel powoduje, że misją staje sie dojście do łazienki a co dopiero wychodzić do ludzi. W dodatku masakrycznie widać, ze jest się naćpanym (totalnie przekrwione oczy, do tego do połowy opuszczone powieki).

To chyba mój ulubioby mix. Chyba dlatego, że lubię jak jest mocno. Przez moment miałem efekt cos jak noddy.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1490 uczestników Wejdź na czata