Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 11 / 1 / 0

Nie wiem czy dobry temat jak nie to przenieście.
4 dni temu zarzuciłem pół barcelony fioletowej i jednego lajna mefy (kryształu z ulicy) na oko 80mg. Bylo zajebiscie. jak zaczelo schodzic palilem w chuj mj i waliłem wóde. Wróciłem na chate poszedlem spac 4h. Nastepnego dnia 0 zwały. Poszedlem na urodziny kolegi wypiłem spore ilosci alkoholu jak na moje mozliwosci ale nie bylem bardzo pijany wszystko pamietam itd. Wczoraj obudzilem sie rano pierwsze co to pobieglem do kibla sie zrzygać. I później tak przez cały dzień jeszcze z 5 razy. Za drugim razem już zacząłem wymiotować krwią i to w ogromnych ilościach tak że cały kibel był czarny a w rzygach takie zbite kawałki jakby części układu pokarmowego %-D . Dzisiaj mi przeszło ide do lekarza, ale idzie ze mną ojciec więc nie będe mógł powiedzieć co wpierdalałem. Generalnie miksu nie polecam jak ktoś dba o zdrowie. Jakiś pomysł co mi sie stało?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata