Kokaina a zdrowie.

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 83 / 8 / 0

Albo jesteś trollem albo masz bogatego faceta i nie musisz zarabiać tylko siedzisz i dragi walisz;)
Co by nie było to dbaj chociaż o siebie;)
  • 751 / 92 / 1

mi się wydaje, czy ktoś tu jest przyjebany

pomijając to, że nikt prawdopodobnie nie zbadał towaru, który zarzuca.. i nie jest to 100% kokaina tylko w najlepszym wypadku 20% potem ma pretensje do całego świata o uboki.

Niedoświadczony DILER sobie poczyta to forum... pokmini... i zobaczy co dodać do koksu aby był zajebisty.. a przy okazji z 1 grama jak zrobić 5 wartych po 100zeta od sztuki do 300-500? no ja pierdolę...

kokaina... czysty towar nic wam nie zrobi... praktycznie zero uboków...
większe uboki mam po kawie z lidla

zaznaczam - dawki w nieprzesadzonej formie

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Międzynarodowa akcja służb. Poszukują barona, który „jest w tej samej lidze co El Chapo

Baron narkotykowy Tse Chi Lop jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Operacji nadano kryptonim Kungur.
  • 1496 / 173 / 0

Droga, którą podążasz prowadzi albo na cmentarz, albo do psychiatryka. Zawróć dopóki nie jest za późno, a jeśli sama nie dajesz rady zgłoś się do odpowiednich instytucji, które Ci w tym pomogą.

Z drugiej strony wydaje mi się, że użytkownik wyżej może mieć racje z trollingiem. O ile ciąg na koksie jestem w stanie zrozumieć, bo zawsze kopie równie dobrze i jedynym mankamentem są pieniądze które trzeba wydawać, to ciągu na MDMA (zwłaszcza wielodniowego) nie potrafię zrozumieć ani nawet sobie wyobrazić. Po co? Przecież to już praktycznie nie działa.
  • 58 / 11 / 0

Przecież to widać od razu, że jej się to po prostu podoba i chciała się pożalić na forum jak to nie jest źle, o ile to, w ogóle nie troll, co jest też bardzo prawdopodobnym.

Prądy w ciele, kutasy w dupie i w ogóle życie to gówno, chlip chlip, więc czemu by nie lecieć na najdroższych dragach 10 dni z rzędu.

Pogubiona pisz na priv, to się ustawimy na walenie dobrego koksu na święta, prima sort. Zobaczysz, będziesz robić za elektrownię atomową.
  • 21 / 2 / 0

Jejku, zaden troll.

Pisalam to na fazie, wiec wszystko bylo cudowne, kolorowe, a dragusie juz w ogole cudne.

Dzis zdycham. Jprld. 3 dzien nic nie biore, a ledwo zyje. Caly czas mam papke zamiast mozgu. Przez te 10 dni stracilam faceta, mieszkanie i prace (prace cudem udalo sie odzyskac). Od 1,5 roku niszcze swoje zycie... Albo sie ogarne i z tego wyjde albo samobojstwo/zacpanie sie. Innej opcji nie ma 😔
  • 114 / 9 / 0

Jest odwyk. Są ludzie, którzy Ci pomogą. Zapisz się do psychiatry, psychologa. Przepisza leki, wyrzucisz smutki.
  • 1496 / 173 / 0

Tym bardziej, że skoro wydajesz tyle kasy na koke powinno stać Cie też na dobrego psychiatrę i terapie.
  • 21 / 2 / 0

22 listopada 2019UltraViolence pisze:
Tym bardziej, że skoro wydajesz tyle kasy na koke powinno stać Cie też na dobrego psychiatrę i terapie.
Ewentualnie wydałam na kokę i MDMA ostatnie pieniądze i musiałam pożyczyć 4 tys zł, żeby spłacić chwilówki plus mieć na czynsz i kaucję po tym, jak wywalili mnie z lokacji za ćpanie...
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata