Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 92 • Strona 1 z 10
  • 567 / 25 / 0
Jest taki temat w dziale o kodeinie, a tutaj nie zauważyłem. W jakim najdziwniejszym miejscu paliłeś mj?
Moje to kościół, palilismy lufę z kolegami na rekolekcjach %-D
Przypału nie miałem :korposzczur:
  • 392 / 218 / 0
Dla mnie najdziwniejsze palenia były w innych krajach (wszystko na zewnątrz) - im bardziej był to egzotyczny kraj, tym dziwniej, ale i zarazem ciekawiej.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 150 / 33 / 0
Z takich dziwnych to często sobie jem ciasto z ziołem tuż przed wejściem na lotnisko, wtedy zaczyna działać w samolocie i bardzo przyjemnie mija podróż
  • 49 / 16 / 0
Na dachu opuszczonego budynku.
what do you call a dictionary on drugs?
Spoiler:
  • 17 / 2 / 0
w piwnicy
  • 11838 / 2298 / 0
Na chodniku w środku dnia wśród przechodniów - załadowana lufa i ogień - w oczekiwaniu na autobus z takim koleżką. Najciemniej pod latarnią.

Innym ciekawym miejscem był las na szlaku na Kasprowy Wierch. Szkoda tylko, że zjaraliśmy się już za pierwszym drzewem, bo trzeba było później cały dzień chodzić po górach z ciężkim plecakiem, ale klimat był. Paliliśmy jeszcze w schronisku (nie pamiętam nazwy) - udało nam się 5 osobowy pokój dostać, a że akurat nikogo więcej poza nami dwoma nie było, to otwarliśmy okno i ogień. Za chwilę przyszedł pierwszy z pozostałych turystów i z nim wypiliśmy 0.7 L Absoluta. Jak butelka była już pusta, to chłop wstał i stwierdził, że idzie gdzieś tam na jakąś górę. Wrócił.
  • 225 / 22 / 0
Diabelski młyn [emoji2]
Swiat na trzezwo jest nie do przyjecia.
  • 1900 / 450 / 0
Heatrow - London w kiblu z wykrywaczem dymu nad łbem. Wydychałem w bluzę i przeszło xD oszukałem alaram
  • 567 / 49 / 0
na parkingu pietrowym najwiekszej galerii w miescie gdzie bylo zaparkowane kilkaset aut i wszedzie jezdzily.Bo nie bylo gdzie zapalkami rozpalic a tam wiatr nie wial xd .
THC :liść:
  • 1483 / 164 / 0
w klubie na lozy, na srodku parkietu tez w klubie, dach galerii rowniez , kolo kosciola , w kazdej pracy ktora dotychczas mialem bylo buchane , na pace auta dostawczego :D
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 92 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.