trzy skladniki palenia

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 1 / / 0

Witam, jestem nowy i nie wiem czy w odpowiednim dziale pisze temat, jak cos to prosze o przeniesienie.
Otóż w miescie blisko mojego miejsca zamieszkania panowie kręcą jakis dopalacz który nazwali JOJO.
Otóż ten dopalacz z tego co sie dowiedzialem robi sie z 3 skladników, są nimi jakies liście, aceton lub spirytus i magiczny proszek.
Czy ktos mi powie co to za proszek? Wiem ze zamawia go sie z internetu a 1 gram proszku wystarczy na zrobienie ok 100g JOJA
czy jest to jakies syntetyczne THC, czy cos? Mozna nazwe tego proszku albo jakis pomysł co to moze byc?

Nie ten dział. Wysyłam do syntetycznych kanna - blackgoku
  • 1495 / 173 / 0

"Magiczny proszek" to syntetyczny kannabinoid.

jak-zrobic-maczanke-howto-t38469.html
alfabetyczny-spis-tematow-t41168.html

KAS i CBŚP udaremniły największą od lat próbę przemytu narkotyków w UE

Ogromne przedsięwzięcie, ale też i sukces odnieśli funkcjonariusze KAS i CBŚP rozbijając grupę przestępczą oraz likwidując fabrykę kokainy. Podczas akcji zatrzymano 7 podejrzanych oraz zabezpieczono blisko 2 tony kokainy oraz opium.

ZX

• 368 / 136 / 0

Pewnie nikt nie wie co to, bo skład tych proszków się często zmienia i często jest co innego w ogłoszeniu a co innego faktycznie, do tego często są miksy różnych prochów.
Jeśli to starcza do zrobienia 100g maczany to pewnie jest pałnym agonistą CB1 i CB2 co oznacza, że w przypadku przedawkowania następuje śmierć.
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata