Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Większość informacji na temat odurzania oraz nowości sie czerpię:
z hyperreal.info
1772
82%
z wikipedii
62
3%
od znajomi
145
7%
z innych żródeł
172
8%

Liczba głosów: 2151

ODPOWIEDZ
Posty: 951 • Strona 91 z 96
  • 412 / 52 / 0
Osobiście uwielbiam być nawalony. Skoro alkoholu nie mogę to wolę czymś innym. Magicy cały czas mi proponują i pytają się czy mi czegoś nie trzeba. Cóż wtedy zrobić. Biorę od wszystkich. Dzięki temu jest i na leczenie i na lepsze samopoczucie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mam to wszystko na ryczałt.
Po moich operacjach nie wiem ile jeszcze będę żył więc łapię życie na pełnej fazie. To moja definicja tego dlaczego "ćpam"! Nigdy nie przekroczę jednej granicy - podanie dożylne.
  • 434 / 108 / 0
18 listopada 2019Marcins96 pisze:
To forum jest przepełnione wielkimi mentorami ćpunami, którzy myślą że gdyby nie zaczęli ćpać ich życie byłoby piękne %-D komunikat: jesteście zerami nie przez ćpanie, tutaj problem raczej leży na podłożu emocjonalnym, już od młodych lat krztaltuje się nam psychoja, od wychowania (ja byłem wychowany w krzykach i alkoholu) . Cpanie może wam pomóc być szczęśliwym chociaż przez moment i za to szanujcie ćpanie
Chyba że jest jakiś debil będąc szczęśliwym człowiekiem zaczął walić po kablach no to wtedy już bez komentarza %-D
Pomijając buracki sposób, w jaki Twoje napompowane ego wypływa z Twoich wypowiedzi, to ten zacytowany fragment posta wyżej, jest chyba całkiem nieźle ujęty.

Ogólnie, to nawet będąc bogatym i mogąc pozwolić sobie na codzienne, ale odpowiedzialne branie opio (odpowiedzialne czyli nigdy iv, żadnych fentanyli itp.), należy zauważyć, że długoterminowo strasznie niszczy ono emocjonalność Emocjonalność zaś niekoniecznie musi przekładać się na niepowodzenia zawodowe, dlatego rzeczywiście dość długo chyba można być jako-tako funkcjonującym, bogatym-opiowrakiem, czy wręcz nigdy się nie zżulić się do poziomu menela.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2019 przez WiedzaRadosna, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 190 / 56 / 0
brakowało mi piątej klepki, kiedy pierwszy raz ładowałem kodeinę........
  • 384 / 38 / 0
kodeina to nie jest opioid tylko jest na bazie opio. Ladowales kode Ty stary ja tez. Moze tez mi jej wtedy brakowalo?
Uwaga! Użytkownik NicNieBralem2000 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 560 / 69 / 0
kodeina to nie opioid?
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
  • 2104 / 461 / 37
kodeina jest opiatem, natomiast zbiór opiatów zawiera się w zbiorze opiodów, czyli każdy opiat jest również opiodem.
Lubisz koks?
  • 8 / / 0
opiatami nazywamy grupe opioidow pochodzacych bezposrednio z maku lekarskiego. cala reszta polsyntetycznych srodkow typu morfina,kodeina,tramadol to opioidy.
Uwaga! Użytkownik omyxv nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 74 / 18 / 0
21 listopada 2019NicNieBralem2000 pisze:
kodeina to nie jest opioid tylko jest na bazie opio. Ladowales kode Ty stary ja tez. Moze tez mi jej wtedy brakowalo?
Co ty pieprzysz cymbale? morfina jest metabolizowana między innymi do kodeiny która jest jej najbardziej aktywnym metabolitem. Jak czegoś nie wiesz to nie wypowiadaj się na ten temat.
  • 683 / 130 / 0
co za mózg...
  • 74 / 18 / 0
21 listopada 2019omyxv pisze:
opiatami nazywamy grupe opioidow pochodzacych bezposrednio z maku lekarskiego. cala reszta polsyntetycznych srodkow typu morfina,kodeina,tramadol to opioidy.
Następny matoł. morfina i kodeina to półsyntetyczne opioidy a nie opiaty tak? A ty masz iloraz IQ czy może przypadkiem iloczyn? Bo wiele wskazuje na to że jednak to drugie. Gdzie są moderatorzy? Banujcie takich przypadkowych gości i nie dopuszczajcie do opublikowania takich wypowiedzi bo to forum które w tej chwili jest oceniane jako bardzo fachowe zejdzie za jakiś czas na psy.
ODPOWIEDZ
Posty: 951 • Strona 91 z 96
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.