Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 414 Strona 42 z 42
Rejestracja: 2018
  • 2380 / 501 / 155

22 listopada 2019suspense pisze:
nieprzyjemny to jest to, że mega mnie swędzi wszystko, dosłownie wszystko i dopiero wyczytałam, że może to być powiązane z Tramalem...
To jest wyrzut histaminy, typowy właściwie dla wszystkich opio. Wystarczy antyhistamina (na ten moment polecałabym jakąś II generacji, żeby nie nasilać dodatkowo działania tramadolu przy niskiej tolerce).
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Niczego takiego nie mam w domy obecnie. Mysle, ze juz nie bede go brac, ale dobrze wiedziec :D
Wzielam totalnie z ciekawosci, ale nie wiem czy za malo czy co, ale nie osiagnelam zadnych super stanow, o ktorych czytalam. W sumie to czulam sie zamulona, bylo mi niedobrze (plus taki ze nie chcialo mi sie jesc, a mam problem z kompulsywny objadaniem sie czasem) i totalne rozleniwienie. Nie mialam jakichs ogromnych oczekiwan, ale sadzilam, ze bedzie lepiej :)

Wypiłam całą 200 ml + piwo. Chyba jeszcze pojde po wiecej alkoholu skoro zyje i mam sie dobrze.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Uprawa marihuany wkracza na wyższe uczelnie

Western Illinois University już od najbliższej jesieni oferować będzie nie tylko nowy przedmiot, ale wręcz nowy kierunek uzupełniający o nazwie „Uprawa konopi indyjskich”.
Rejestracja: 2017
  • 1708 / 403 / 0

ja najwięcej ile wziąłem to było jakieś 600 mg rozgryzionych dwusetek, wziętych na raz + do tego Lorafen w dawce 3 mg. zadziałało tak mocno, że jeszcze do południa następnego dnia byłem porządnie uwalony, samej fazy nie pamiętam aż tak dokładnie, bo jednak lorazepam swoje z pamięcią robi, ale na pewno było to trochę za dużo jak na mnie, choć przedawkowaniem bym tego jeszcze nie nazwał. nie mniej jednak bardzo przyjemnie wspominam ten eksperyment. zazwyczaj trzymam się dawek rozgryzanych 300-400 mg, w zależności od posiadanej wersji, podkład wtedy niepotrzebny, ale czasami lubię dorzucić rolkę czy estazolam.
Rejestracja: 2019
  • 15 / 1 / 0

U mnie był lęk, nogi z waty. Coś jakbym przedawkowal stima. Nie trwało to długo, lęk, spocone ręce za wszelką cenę chciałem być w pozycji pionowej, kawa, papieros, samo przechodziło, starałem się uspokoić nie mając pod ręką alpry
Posty: 414 Strona 42 z 42
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości