Tramadol - Przedawkowanie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5 / / 0

Niczego takiego nie mam w domy obecnie. Mysle, ze juz nie bede go brac, ale dobrze wiedziec :D
Wzielam totalnie z ciekawosci, ale nie wiem czy za malo czy co, ale nie osiagnelam zadnych super stanow, o ktorych czytalam. W sumie to czulam sie zamulona, bylo mi niedobrze (plus taki ze nie chcialo mi sie jesc, a mam problem z kompulsywny objadaniem sie czasem) i totalne rozleniwienie. Nie mialam jakichs ogromnych oczekiwan, ale sadzilam, ze bedzie lepiej :)

Wypiłam całą 200 ml + piwo. Chyba jeszcze pojde po wiecej alkoholu skoro zyje i mam sie dobrze.
  • 2325 / 737 / 0

ja najwięcej ile wziąłem to było jakieś 600 mg rozgryzionych dwusetek, wziętych na raz + do tego Lorafen w dawce 3 mg. zadziałało tak mocno, że jeszcze do południa następnego dnia byłem porządnie uwalony, samej fazy nie pamiętam aż tak dokładnie, bo jednak lorazepam swoje z pamięcią robi, ale na pewno było to trochę za dużo jak na mnie, choć przedawkowaniem bym tego jeszcze nie nazwał. nie mniej jednak bardzo przyjemnie wspominam ten eksperyment. zazwyczaj trzymam się dawek rozgryzanych 300-400 mg, w zależności od posiadanej wersji, podkład wtedy niepotrzebny, ale czasami lubię dorzucić rolkę czy estazolam.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Polak próbował wwieźć do UK kokainę o wartości ponad £8 mln

45-letni Marek Wiśniewski został skazany na 8 lat pozbawienia wolności po tym, jak przyznał się do próby wwiezienia na teren Wielkiej Brytanii 80kg kokainy o łącznej rynkowej wartości ponad £8 mln - donosi Daily Record.
  • 18 / 3 / 0

U mnie był lęk, nogi z waty. Coś jakbym przedawkowal stima. Nie trwało to długo, lęk, spocone ręce za wszelką cenę chciałem być w pozycji pionowej, kawa, papieros, samo przechodziło, starałem się uspokoić nie mając pod ręką alpry
  • 8 / 1 / 0

Mnie padaka wzięła po 900 mg. Było wszystko spoko i nagle mnie odcięło. Nie pamiętam w ogóle, co się wtedy działo. Podobno zaczęło się od starsznych wykrzywien twarzy i sztywności całego ciała, później drgawy, a na koniec leżenie sztywno bez kontaktu. Pierwsze, co pamiętam,to stojący nade mną ratownicy medyczni,bo moja laska zadzwoniła po karetkę...:/
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata