Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2842 Strona 282 z 285
Rejestracja: 2016
  • 599 / 73 / 0

A ile mg masz tabletki? Jak jakąś małą dawkę, to najlepiej by było coś koło 15mg, chociaż nie sądzę żeby 20mg było za grubo, no ale zawsze lepiej zaczynać od jak najmniejszych. Możesz też 2x10mg, jak po pierwszej dawce nie będzie żadnej draki, to po prostu dorzucisz drugą.
Tabletkę jeśli dzielisz, to nie musisz koniecznie kruszyć, chociaż wtedy szybciej wejdzie. Jak połykasz w całości, to zdejmij otoczkę jeśli nie chcesz kruszyć. Napisz coś więcej, jakiej firmy tabletki i dawka.
Rejestracja: 2017
  • 288 / 29 / 0

w tabsie podobno aż 80mg... jakiej firmy jeszcze nie wiem bo będę dopiero to miał za kilka dni.

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Rosyjski podwodniak zwolniony za narkotyki

Rosyjskiego oficera-podwodnika zwolniona za używanie narkotyków podczas bojowego rejsu.
Rejestracja: 2018
  • 171 / 28 / 2

To na pewno nie bierz więcej niż 1/4 tabletki. A jeszcze lepiej wcześniej przeprowadź na wszelki wypadek próbę uczuleniową, poprzez zażycie najniższej możliwej aktywnej dawki.

Gdyby doskwierały Ci nudności to połknij lokomotiv lub żuj korzeń imbiru. Nie bierz jednak na pewno aviomarinu.
Rejestracja: 2016
  • 599 / 73 / 0

No to jeśli będzie oxycontin to jakoś podzielisz. Tak jak pisałem - 20mg, ewentualnie 10mg i jeśli nic złego się nie dzieje to dorzutka. Przydałaby ci się mniejsza dawka, no ale uzbroisz się w jakiś mały, ostry nożyk i jakoś ją potniesz.
Rejestracja: 2018
  • 2614 / 1026 / 1

Zawsze przy kontakcie z nową substancją robi się próbę uczuleniową i tolerancję. Także zaczynasz od 10-20mg max. Ale nie gryzione. Połknij całą bez zdrapywania, czy gryzienia otoczki. Jak wszystko będzie dobrze, to DOPIERO po 12h można próbować zwiększać dawkę. Np w przypadku takiej tolerancji na kode, bym 40mg max zaproponował. Jednakże dopiero PO próbie uczuleniowej. Jeszcze zdążysz gryźć. Najpierw zadbaj o zdrowie.
Rejestracja: 2008
  • 116 / 21 / 0

Po Pierwsze bądź świadom że przekraczasz własnie granicę z której już nie będzie łatwego powrotu do kody, I Skoro masz tabsy 80 a dawki kody jakie bierzesz są tak śmieszne ( zwykle ludzie na mocniejsze opio przechodzą kiedy dawki 700/900mg już nie działają ) to ewidentnie wez 1/4 tabletki nie więcej. A jak nie podziała to na drugi dzień jak już zejdzie z Ciebie te 20mg które rzekomo nie zadziałało mozesz spróbować z 40 mg Jeśli dawki kodeiny jakie podałes to fakt wtedy juz nie ma siły bedziesz miał ten opiatowy mini -raj. Cały czas polecam być świadomym tego że prawdopodobnie popełniasz największy błąd swojego życia.... ( ofc cały czas mówimy tu o gryzieniu tabletki a nie waleniu jej po kablach, tak ? )
Rejestracja: 2019
  • 114 / 9 / 0

Ja biore 700/900 kody mam dostep do morfy oxy plastrow fentanylu jednak zostaje przy kodzie, bo za duzo naczytalem sie o tym przeskoku i tych skretach jestem swiadomy i zostaje przy kodzie. Wiecej zlego by mi to dalo niz dobrego. Wiec pytanie jest jedno skoro wiecej zlego niz dobrego to po co w to wchodzic?
Rejestracja: 2016
  • 599 / 73 / 0

Jeśli przerobi jednego liścia to nic mu się nie stanie, nawet tolerancja na kodeinę może zbytnio nie skoczyć, dużo ludzi tak miewa.
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0

Krótkie pytanie a'propos ekstrakcji z oxydoloru. Czy jestem w stanie wyekstrahować oksykodon z masy tabletkowej etanolem? Wiadomo, bez otoczki, zmielone w mozdzierzu etc, przy zachowaniu sterylności, chodzi mi o IV. Nie jestem jakoś pozytywnie nastawiony do pukania masy tabletkowej, a nie mam dziś za grosz sił jechać po hel.
Rejestracja: 2019
  • 279 / 52 / 0

Palenie szlugow zbija fazę u lękowca?
Posty: 2842 Strona 282 z 285
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości