Proszę o pomoc .

Moderator: Zdrowie

• 3 / / 0

Jestem na dnie. Straciłem wszystko co miałem. A więc w mega skrócie. Cpam ostro 3-4 lata około. Miałem zajebista kobieta mam z nią Syna 1 rok . No to jedziemy . Jak jest sciecha t9 i jest hazard no to muszą być mega długi. Stany tzw niekontrolowane . Dziewczyna zostawiła mnie bo po braniu tego wyszło szydło z worka rączki zaczęłem nawet wyciągać . Szkoda gadac jakim bydlakiem zie stalem. Straciłem ją dziecko wiadomo . Dopoero swieza sprawa . Po odpoczywaniu od fety kilka dni rozumiem co ja narobilem i WGL tyle tego się zebrało że no i tak pojadę jebne kreskę i znów aby zapomnieć o Tym co mnie otacza i z czym i kim mam do czynienia stałem się tzw pizda . Nie radzę sobie chce zmian!!!! A do specjalisty wstydzę się iść niemam odwagi . Poleccie jakieś leki nie Wiem sam poproszę o kierunek na dobry tor .
Przepraszam za skladnie tego co pisze ale tak się nafukalem że jak bym teraz tego nie napisał to i by to nigdy nie nastąpiło.
  • 70 / 6 / 0

Mysle ze zbyt powazna sprawa zeby zalatwic ja lekami. Moze sproboj odstawic fete i wszystko naprawic?
Domyslam sie ze to nie jest latwe ja nawet nie wyobrazam sobie co bym zrobil w takiej sytuacji.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Ukradł z radiowozu narkotyki. Wpadka policji i ratowanie honoru udostępnieniem nagrania

Najpierw umieszczono informację z prośbą, aby mężczyzna sam zgłosił się na policję. Gdy nie było żadnego odzewu zdecydowano się udostępnić nagranie z monitoringu, aby znaleźć sprawcę zuchwałej kradzieży.
  • 438 / 72 / 0

Jak boisz sie iść do tzw specjalisty, to idz do dilera jego się nie boisz prawda ;), a tak serio to się zbierz na odwagę idź do lekarza może być ogólny rodzinny, powiedz mu całą prawdę dostaniesz jakieś lekki na pizdowatość lękliwość pewnie skierowanie na poradnie zdrowia psychicznegoa co dalej to już sam się przekonasz.
Co jeszcze chciałem dodać bo nie zdzierżę, mając kobietę dziecko i doprowadzając do rozłąki przez ćpanie to strasznie frajerskie zachowanie, nikt nie powinien ci tu pomagać za takie coś co najwyżej w mordę napluć !
  • 1011 / 244 / 0

po co w ogole odpowiadacie na takie pytania. gosc niby wszystko stracil, zone, syna... a i tak cpa dalej. biore to za chwile slabosci, pewnie ma zwale.
  • 176 / 14 / 0

Tutaj pocieszenia nie otrzymasz, albo sam się ogarniesz i pójdziesz do lekarza albo spadniesz na samo dno poniżej mułu.
  • 242 / 62 / 0

@Mlody1993 wszyscy tutaj wieszaja na Tobie psy ale nie jest to ani pierwsza ani ostatnia taka historia .
Mozesz rzecz jasna sie zamulic lekami (benzo/SSRI) i zakopac zrodlo problemow albo
... alternatywna hehe sciezka - jesli jestes choc troche kumaty to mozesz za pomoca :lsd: :grzybki: dokopac sie do swoich problemow i z nimi zmierzyc . Tak czy inaczej odstaw fete i wybierz sobie .
  • 116 / 22 / 0

09 listopada 2019Ankaaa pisze:
po co w ogole odpowiadacie na takie pytania. gosc niby wszystko stracil, zone, syna... a i tak cpa dalej. biore to za chwile slabosci, pewnie ma zwale.
Komentarz idealnie w punkt.
  • 3 / / 0

I znowu sobie nie zalowalem . Normalnie az mnie wygina . Chce przestac brac ten swinks . W samym moim bloku gdzie miesci 16 rodzin . To mam 4 dilerow .Nie to jest najgorsze blok dalej mam kolege co mi latwi na wlasny uzytek za 9 zl gieta . Probowalem przestawac tysiace razy . 3 -4 dni . Wychodze z domu jadedo sklepu po fajki a tu nagle znajomy znajoma mowi dawaj na szczurka . I automatyvznoe jak hamulce byly to znikly i znow koszmar. Wiem ze nawet nie zasluguje na pomoc. Na moje wybryki to jeszcze chyba nie wymyslono jak to okreslic . . A wlasnie niedodalem chudzina ze mnien 62 kilo waze masakra .wstydze sie tez tego cholernie . Sa momenty ze mysle nawet o samobójstwie ale pizda i tak sie nie odwazy bo jest pizda . Jeszcze jedno co mnie przeraza 3 dni niebrania i te kosmiczne nerwy normalnie kosmonautuczne . Skoro mnie tak nosi ze by na swoj skarb podniesc reke , a co by bylo po 5 dniach nawet nie chcial bym sprawdzac . Dzieki wam za rady i za wyzwiska tez . Fajnie ze sie zainterosowaliscie . Wlasnie mowilem wam o lekach i wgl to ja nawet pieniedzy na takie rzevzy niemam ani nie ubezpieczony tzw czelusci dna. Dzieki Wielkie
  • 3 / / 0

CieplaPoduszka Mogl bys bardziej rozwinac . to jak tam sie dokopac i zmierzyc .ogolnie doswiadczenie mam tylko z amfa i ziolem . Prosze o wyrozumoalosc . Dzieki
  • 143 / 15 / 0

Idź na terapię w ośrodku zamkniętym. Nie musisz mieć ubezpieczenia zdrowotnego.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 147 uczestników Wejdź na czata