Midazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 9171 / 1253 / 0

Z racji bardzo krótkiego działania jest to obok Alprazolamu najgorsze benzo, w jakie można się wjebać.
Polecam zamianę na Diazepam i redukcję dawek rozłożoną minimum na miesiąc. Zamiana powinna być raczej bezbolesna.
  • 221 / 27 / 0

Mogę przyjmować przed snem midazolam stosując jednoczenie 1 mg alpry? Mam zaburzenia lękowe więc alpra spisuje się doskonale wiem że się wjebać można po uszy i chyba już jestem na tej drodze ale chodzi głównie o odpowiedź na pytanie, czy jak będę stosować przed snem midasa albo w drugim i trzecim rzucie zolpi lub zopiklon to skoczy mi tolerka na alprę? Największy potencjał dotyczy działania przeciwlękowego i nie mam zamiaru podwyższać dawki dobowej przez usypiacze. Zolpidemu unikam bo przy dawce 10 mg mam wyrobioną tolerkę że mnie nie uśpi a przy 20 mg budzę się rano i dwoi mi się w oczach, nie mówiąc o tym że się chwieje. Domyślacie się jak wstać do pracy w takim stanie.. dlatego lekarka zmieniła mi na midazolam żeby rano ogarnąć się bez problemu

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Historia problemów z alkoholem twoich teściów może prowadzić do twoich własnych problemów z alkohol

Ponad 14 milionów dorosłych Amerykanów cierpi na jakąś formę zaburzeń związanych z używaniem alkoholu (AUD), czyli chroniczną niezdolność do zaprzestania lub kontrolowania spożywania alkoholu pomimo negatywnych konsekwencji. Tak wynika z analiz National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, części National Institutes of Health.
  • 9171 / 1253 / 0

To Twoja lekarka nie wie, że zażywasz też Alprazolam? : ) Dziwne, że zamieniła Ci na Midazolam, mając w zanadrzu np Zaleplon - czyli inny "Z" lek - najkrócej działający. W porównaniu do Zolpidemu nie ma praktycznie po nim rano zamulenia.
Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, ale to prosta droga do poważnego wjebania w 2 najkrócej działające benzo.
  • 221 / 27 / 0

Wie doktorka że biorę alprazolam ale "doraźnie" :P Pozatym jest jeszcze młodziutka bez specki i sama się jeszcze uczy co i jak działa. Co powiem to przepisze. Dała mi midazolam na sen bo zolpidem rył mi banię po o całości a alprę stosuję na lęki. No w alprę w ogóle jestem już wjebany dość mocno od dłuższego czasu.. No i na marginesie polemizowałbym że to dwie substancje w które najłatwiej się wkręcić. Dla mnie bardziej od alpry o wiele bardziej uzależniająco działa na mnie klon
  • 9171 / 1253 / 0

^
Kwestia osobnicza, jednak zdecydowana większość benzożerców potwierdzi, że Alprazolam jest dużo cięższy do "opanowania", niż Klonazepam.
  • 528 / 40 / 0

W tydzien wyjebalem cale pudło 100x 15mg i powiem że dziś byłem pospinany w huj oczy bolały. Wczoraj wziąłem ostatnie 2tab kolo 14 z setka majki poskladalo dobrze .ale widzę że bedzie problem mam dwie tab klona wziąłem pol i przeszło.
  • 9171 / 1253 / 0

A co będzie po 2 tabletkach klona? : ) Nie żebym straszył... : D
  • 528 / 40 / 0

Będę je jadł na ćwiartki i później zero .moj ciąg na benzo to miesiac ponad tylko A zawsze moge zalatwic wiecej to nie problem .Muszę pogadac z lekarzem zeby dal mi szkla rolek i wtedy będę brał raz w miesiącu przez weekend z opio .
  • 416 / 58 / 0

Czy to prawda, że midazolam podjęzykowo osiąga większą biodostępność?
  • 2790 / 509 / 7

@dgnted, tak, to prawda, biodostępność rośnie ponad dwukrotnie, bo ta droga podania pozwala na ominięcie efektu pierwszego przejścia.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata