Lorazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 573 / 67 / 0

No bo działanie nasenne nie ma nic wspólnego z uczuciem senności, ale zarzuć sobie, połóż się i zamknij oczy.
  • 115 / 15 / 0

Koledzy koleżanki. Dzisiaj o 7:00 postanowiłem się zabawić lorazepamem troche ostrzej. Czyli te 5 co pisałem, ze przeznaczam ba święta , nie przydadzą się na święta :> Chce się zrelaksować. Czas leci bardzo szybko od 7 rano kiedy zacząłem

Po jakis 40 minutach z apteczki (juz nie siory) podebrałem kolejne białe tabsiki i sumarycznie ich zjadłem 7.

Moje doświadczenia z benzo są skromne żadne ciągi itp. Próbowałem kilku pozycji ale z tego co ostatnio piszecie o lorze musialem przetestowac na bogato.

07:00 > oralna aplikacja 5 tabletek 1 mg na raz
07:45> oralna aplikacja 2 tabletek 1 mg

Łącznie 7 mg. Zaczynam odczuwać pierwsze efekty a niedługo nałożą sie na nie kolejne (z dodatkowej puli) 2 mg.

Zdam relacje, czy bedzie tak fajnie jak opisujesie. Na razie zaczynam się czuć "dziwnie" / "filmowo", i odczuwam jakąś symulacje do działania. Mocna kawka, porządeczek w mieszkaniu, spacerki po sklepach. Zdam potem relacje.

misspill pisze:

Lepiej łączy się z THC niż inne benzodiazepiny.
Przy dawce, którą powyzej opisałem(7 mg z rana) - palenie zioła bez sensu chyba nie. za duza lorazepamu. Ewentualnie po ilu godzinach od przyjecia leku? Zeby trawa dobrze pdziałała.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zgubił się w Disneylandzie po zażyciu LSD

Trzydziestu strażaków, kilkunastu policjantów, psy i 80 pracowników Disneylandu poszukiwało mężczyzny, który rzucił się do wody po zażyciu LSD w paryskim parku rozrywki.
  • 987 / 228 / 0

@pijanytraktorzysta coz moge powiedziec, dzialanie lorka nigdy nie zawodzi, co widac po niektorych postach %-D
no faktycznie bardzo skromne te Twoje doswiadczenie z benzo, TYLKO 7mg z rana %-D i piszesz, ze nie robisz ciagow ...no to poczekaj tydzien, moze dwa, a bedziesz pytal gdzie i jakim to cudem zniknelo 15 blistrow . nie zartuj sobie z lorkiem !
  • 115 / 15 / 0

Nie swiruje z nimi ale na sobotę miałem praktycznie taki plan- zbenzodiazepinować się :D
Trafka przy takiej ilości nie przebije się prawie wcale kiedy spokojnie bede mógł bonio nabić?

Faza po lorze hmm....dziwna. Ale to się jeszcze rozkręca po dorzutkach.

1 piwo typu Tyskie * Szkło to ładnie podbije lora? Czy wlasnie na odwrot lora nie podbije ale on podbije piwo (tego nie chcę)

Dajcie dobrzy ludzie znac, czy kopsnąć się po 1 Tyskacza we szkle. I czy faltycznie nie mieszac tego z zielskiem (bo moge jw slabo poczuć po 7 mg lorazepamu.
  • 115 / 15 / 0

Ankaaa pisze:
[mention]pijanytraktorzysta[/mention] coz moge powiedziec, dzialanie lorka nigdy nie zawodzi, co widac po niektorych postach %-D
no faktycznie bardzo skromne te Twoje doswiadczenie z benzo, TYLKO 7mg z rana %-D i piszesz, ze nie robisz ciagow ...no to poczekaj tydzien, moze dwa, a bedziesz pytal gdzie i jakim to cudem zniknelo 15 blistrow . nie zartuj sobie z lorkiem !
Skromne doświadczenie to ogólnie. To mialem na mysli. To dzisiaj zaszalałem z dawkami bo ma byc przyjemnie po chujowym tygodniu o tyle :-)
Użytkownik nieaktywny
  • 4107 / 772 / 2

1mg tabl. lorazepamu przyjęta z 2 tabl. piracetamu (po 1200mg) silnie zwiększa moc benzodiazepiny, nawet do działania nasennego/mocno zmulającego
  • 987 / 228 / 0

@pijanytraktorzysta
nic nie mieszaj, juz mozliwe, ze jutro nie bedziesz pamietal polowy dzisiejszego dnia. lorek to diabel, nie mieszaj, bo to proszenie sie o przypal, zwlaszcza przy tak wysokiej dawce, bo 7mg to nie jest malo. w dodatku lorek daje poczucie zludnej trzezwosci.
  • 115 / 15 / 0

A piwko dobrym pomyslem jak jeatem na 7 mg lorazepamu? Tyskie, szkło
  • 987 / 228 / 0

nie, na 1 piwku sie raczej nie skonczy. mowie Ci, ze ta bestia daje poczucie trzezwosci, a tak nie jest. ja bym Ci odradzala. poczytaj w innych watkach jak sie konczy ´1 piwko´ na podkladzie z benzo. ludzie sie budza na dolku i gowno pamietaja ;)
  • 115 / 15 / 0

A jak mam opcje ze 1.szklo tyskiego w lodowce. Sklep 25 km sta i tak nie dojade po wiecej (po ca, jestem pod wplywem i odpada)
??
Chce wiedziec czy taka dawke benzo jeśli zmieszam z jedyna bitelka tyskiego, czy bedzie jakos fajniej
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata