Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 54 / 7 / 0

Dobry Władek trafiał się żółty biały, byle w jednej grudzie był, nie wysychał zbytnio i puchł przy robieniu nita, miałem takiego, 120mg robiło ziomków na 13 godzin bez dorzucania z widocznymi skutkami przedawkowania
  • 441 / 38 / 0

Ja aktualnie pijam melise i wsuwam benzosy staram sie trzymac zdala od ścierwa.

Mialem ostatnio czystego wuada, diler polecil mi to przekopac, bo odlece. Fuj. Mam dość ściągania na nastepne pare miesiecy.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

"Ampułka" zmuszał chemika-hobbystę spod Opola do produkcji narkotyków

...ten zaś testował gotowe produkty na sobie. Zapadł wyrok w sprawie.
  • 101 / 1 / 0

Dostałem w formie "pasty" czy po podsuszeniu delikatnym straci na mocy? Czy tylko na wadze
  • 121 / 16 / 0

Jak za mocno wysuszysz to może stracić na mocy
  • 302 / 12 / 0

Boże, robiłem sobie takie długie przerwy, wczoraj wziąłem trójkę krajuwy, coby się dzisiaj nie fatygować. W efekcie przejadłem prawie wszystko i musiałem ponownie walać się po mieście. Ech.... Zawsze to samo.
  • 52 / 6 / 0

Nie znalazlem tematu gdzie moglbym o to zapytac wiec pisze tutaj. Wjebalem dzisiaj sporo dobrej fety po jakims czasie calkiem zdretwialo mi cialo a szczegolnie twarz. Na poczatku czulem fajne ciary ale potem zrobilo sie to nieprzyjemne i trwalo dosc dlugo. Przerobilem juz sporo fety w zyciu ale taka sytuacja jest chyba pierwszy raz co najwyzej czulem ciary na plecach i glowie. Ktos wie czy to normalne?
  • 60 / 7 / 0

miesiąc bez fukania i wczoraj poleciało max 300mg bardzo dobrego materiału i nadal jestem wystrzelony w chuj. polecam walić ścierwo jak najrzadziej bo o wiele lepsza frajda jest jak czuć te pełne pierdolnięcie %-D
  • 52 / 6 / 0

09 listopada 2019promil6 pisze:
miesiąc bez fukania i wczoraj poleciało max 300mg bardzo dobrego materiału i nadal jestem wystrzelony w chuj. polecam walić ścierwo jak najrzadziej bo o wiele lepsza frajda jest jak czuć te pełne pierdolnięcie %-D
+1
  • 111 / 9 / 0

09 listopada 2019kacpergx pisze:
Nie znalazlem tematu gdzie moglbym o to zapytac wiec pisze tutaj. Wjebalem dzisiaj sporo dobrej fety po jakims czasie calkiem zdretwialo mi cialo a szczegolnie twarz. Na poczatku czulem fajne ciary ale potem zrobilo sie to nieprzyjemne i trwalo dosc dlugo. Przerobilem juz sporo fety w zyciu ale taka sytuacja jest chyba pierwszy raz co najwyzej czulem ciary na plecach i glowie. Ktos wie czy to normalne?
Zdretwiala twarz najpierw nos ze myslalem ze to koka pozniej twarz. Dobrze ze rąk nie miales. To normalne. Zmniejsz dawki a zwieksz czestotliwosc. Jak to ta co dretwieje sie to rob malutkie szczurki. Ona jest mocna.

Ludzie Wy sobie nie zdajecie jakie to jest marnowanie towaru. 120mg to jest max i po pół 60mg w jedna 60mg w druga i niewysmarkujemy. Wysmarkujesz - marnujesz.
  • 52 / 6 / 0

09 listopada 2019NicNieBralem2000 pisze:
09 listopada 2019kacpergx pisze:
Zdretwiala twarz najpierw nos ze myslalem ze to koka pozniej twarz. Dobrze ze rąk nie miales. To normalne. Zmniejsz dawki a zwieksz czestotliwosc. Jak to ta co dretwieje sie to rob malutkie szczurki. Ona jest mocna.

Ludzie Wy sobie nie zdajecie jakie to jest marnowanie towaru. 120mg to jest max i po pół 60mg w jedna 60mg w druga i niewysmarkujemy. Wysmarkujesz - marnujesz.
Poszlo 1.5g na 2 w 4h minelo juz 12h od ostatniego szczura a szczeka mi dalej lata :halu:
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata