MDMA - Dlaczego na mnie nie działa?

Moderator: Stymulanty

• 37 / 2 / 0

chyba, że na co dzień nie bierzesz ssri i sobie zarzucisz po emce - wtedy wydłużysz działanie.
  • 212 / 25 / 0

25 grudnia 2010Numan pisze:
od razu podpowiadam że towar jest ok, s & s też ok, próbowałem w różnych dawkach i różnych okolicznościach i jedyne zauważalne efekty to szerokie źrenice, przyspieszone bicie serca, suchość w ustach.
Żadnego wejścia, peaku, eufori, empatii etc, po prostu ZERO działania psychoaktywnego, coś jak bym wypił mocna kawę a nie łyknął najlepszy na rynku towar.
Nie biorę żadnych leków, i nie mam stwierdzonych żadnych zaburzeń psychicznych, poza tym jednym, bo to chyba nie jest normalne, że ten sam towar na każdego dziala zajebiście a tylko mnie pozostawia obojętnym, jak przywaliłem w końcu 300mg to tylko się porzygałem i miałem pół dnia wyjęte z życiorysu bo czułem się okropnie.
Nie żebym się jakoś tym martwił, ze zwykłej ciekawości pytam czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem i z czego to może wynikać, dodam jeszcze że LSD działa na mnie dosyć mocno
tyle że zawsze bardzo nieprzyjemnie - 100% bad tripów :(
To nie jest czysty stim który zawsze zadziała tak samo. Psychodeliczna strona MDMA jest scisle zwiazana z s&s. Tak bardzo że mozesz sobie to wkręcać. Ale nie ma opcji by po dużych dawkach nic nie bylo. Pobudzenie czy ciśnienie, szczekościsk takie rzeczy sa niezależnie czy uważasz ze masz faze czy nie. Albo to nie MDMA. Myślę że każdy kto lubi emke nie raz miał tak że słabo zrobiło choc krysztal byl testowamy. Bardz indywidualna substancja. Nie działa tylko w1 opcji. W ogóle nic się nie stanie jak bjerzesz paroksetyne dłużej. Inne ssri moga tez blokowac dosjcie do receptora ale paroksetyna najbardziej chyba. A i LSD tez nie dzialalo xD :-D

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Okazał policjantom prawo jazdy, którym przed chwilą porcjował dragi

Okazało się, że chwilę wcześniej zażywał narkotyki, które porcjował plastikowym dokumentem.
  • 149 / 54 / 0

Dobra, u mnie problem wygląda tak, że MDMA na mnie działa i to dosyć mocno. Sęk w tym, że ten zalew serotoniny mnie tylko zamula i... usypia :/

Nie potrafię fazować sobie jak inni z którymi wrzucam tę substancję. Absolutnie mnie to nie otwiera - wręcz przeciwnie, zamyka w sobie. Nie bardzo mam wówczas ochotę na interakcję z jakimikolwiek ludźmi. Szybko zasypiam i ogólnie to mam wszystkiego dosyć po tej substancji...
  • 36 / 2 / 0

Spróbuj następnym razem przyjąć mniejszą dawkę. To co opisujesz to efekty typowe dla zbyt dużych dawek M.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata