Lorazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

Benzo z wyboru, kiedyś sobie ulubiłam, hehe.
  • 163 / 4 / 0

Ja tak samo. Wykręciłem Sobie benzo, bo mam ciężkie chwile. Wiem jak kończyłem po klonach i alprze. I teraz wziąłem Lorka i jest naprawdę ok. Nie mam chęci dorzucania co jest wielkim plusem.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Ryzyko przewlekłej obturacyjnej choroby płuc i pogorszenia FEV1 u palaczy marihuany

Palenie marihuany może zaostrzyć przebieg przewlekłych chorób układu oddechowego. Niewiele wiadomo na temat długotrwałego wpływu tego narkotyku na funkcje płuc. Tę kwestię zbadano w Kanadzie, w której marihuanę można kupić legalnie.
  • 683 / 256 / 0

Muszę przyznać, że lorazepam ma zajebisty potencjał rekreacyjny. Miałem dzisiaj chujowy dzień, wieczorem chciałem się trochę zrelaksować więc zarzuciłem 2,5mg. Na początku nic ciekawego, ale gdy nadszedł peak i położyłem się na łóżko przy dobrej muzyce to poczucie relaksu i dobrego samopoczucia mnie dosłownie zalało. Dawno nie czułem się tak dobrze po zwykłym, nudnym benzo. Nawet klony nie dawały tego chillu który dał mi dzisiaj lorek. O dziwo nie jestem senny, pomimo że spałem dzisiaj ledwo 3 godziny. Zamiast tego jest przyjemna, nienachalna sedacja.

Po raz kolejny zaskoczyła mnie ta substancja, tym razem jednak na + :)
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Jest tak, jak napisała misspill - lorazepam najlepsze benzo do zioła. Próbowałem kilku z tych leków, ale lor najfajniej się spisał w kombinacji z zielskiem. Znam lek, bo moja siora to bierze. Czasem pożyczam od niej dzisiaj np. podjadłem jej 3 x 1 mg lorka. Do tego troszkę alko, no i buh jest przyjemnie musze to przyznać. Ogólnie podebrałem jej 5 tabletek 1mg. Mam jeszcze 3 mg, które zostawiam sobie na Święta grudniowe.
  • 163 / 4 / 0

W Polsce są tylko te małe paczki po 25sztuk? Czy są jakieś 50+
  • 683 / 256 / 0

Jest jeszcze lorazepam Orion, opakowanie 30 sztuk ale dawka jedynie 1mg. Tylko nie wiem jak z dostępnością w aptekach/hurtowniach, bo nigdy tego nie kupowałem.
  • 2427 / 523 / 155

08 listopada 2019Jerzus Chytrus pisze:
W Polsce są tylko te małe paczki po 25sztuk? Czy są jakieś 50+
50+ nie ma, ale są Oriony po 30 tabl. Większych opakowań nie ma.
  • 163 / 4 / 0

Okej. Będę musiał się zaopatrzyć w kilka tych25. Ale 2,5 se wezmę. Lepiej jak jest więcej.
  • 691 / 106 / 0

08 listopada 2019Vratislav pisze:
Muszę przyznać, że lorazepam ma zajebisty potencjał rekreacyjny. Miałem dzisiaj chujowy dzień, wieczorem chciałem się trochę zrelaksować więc zarzuciłem 2,5mg. Na początku nic ciekawego, ale gdy nadszedł peak i położyłem się na łóżko przy dobrej muzyce to poczucie relaksu i dobrego samopoczucia mnie dosłownie zalało. Dawno nie czułem się tak dobrze po zwykłym, nudnym benzo. Nawet klony nie dawały tego chillu który dał mi dzisiaj lorek. O dziwo nie jestem senny, pomimo że spałem dzisiaj ledwo 3 godziny. Zamiast tego jest przyjemna, nienachalna sedacja.

Po raz kolejny zaskoczyła mnie ta substancja, tym razem jednak na + :)
Pierwszy raz brałeś, albo pierwszy od dłuższego czasu? Ja też na początku za pierwszymi 2-3 razami miałem podobne odczucia, później już raczej działa standardowo, uspokajająco i przeciwlękowo, także w pewnym stopniu nasennie. To jednak krótko działające benzo, tolerancja rośnie szybko, ale wciąż lorek jest dla mnie o wiele lepszy od alpry.
  • 163 / 4 / 0

U mnie czwarty dzien z rzędu infamię radę jak za pierwszym razem. Zero lęków. I nawet teraz nie chce mi się spać. Gdzie wróciłem z pracy już 6h temu XD wiec nasennie nie działa wcale.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata