Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1844 / 191 / 1

Czy murzyni są agresywni? Czy jeśli się nie chce od nich kupić i no wkurwiaja mnie takie zaczepki bez powodu i opierdole takiego piernika, to mają w zwyczaju podskakiwac?
  • 8 / / 0

Dużo byś ryzykował. Generalnie oni się trzymają w grupie, wiec raczej nie masz po co go opierdalać. Powstałby niepotrzebny konflikt między Wami, a i mógłbyś lipy zrobić innym Polakom (niepełne gramatury w pakietach, olewanie kompletne na zapytanie o dragi etc.) Wiem jakie czasami jest to uciążliwe, ale lepiej udawać że się ich nie słyszy, albo nie rozumie.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Bezstresowy kurs. Instruktor nauki jazdy i jego uczeń wspólnie się… naćpali

Podczas zwykłej kontroli drogowej we francuskim departamencie Seine-et-Marne żandarmi odkryli ze zdumieniem, że instruktor nauki jazdy i jego uczeń dziwnie się zachowują. Byli trzeźwi, ale test wykazał, że obydwaj są za to pod wpływem narkotyków.
  • 140 / 4 / 0

Siedzi ktoś na Bawarii w temacie? Bayreuth okolice
  • 1 / / 0

Panowie i Panie,
Drezno lub okolice, dostanę gdzieś ecstasy/pixy i jeśli tak to gdzie szukać?
  • 392 / 20 / 0

A ktoś ogarnia może bezpieczna wysyłkę z pl do de przesyłek pocztowych?
  • 14 / / 0

12 września 2019Malawariatka pisze:
Jest ktoś z okolic Monachium?
Siemanko. Ja mieszkam z Monachium. Można się zgadać, mieszkam tu już trochę czasu.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata