PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

49%
1.Tak.
39
43%
2.Kocham i nienawidzę
34
9%
3.Nie.
7

Liczba głosów: 80

• 2 / / 0

kilo baka 5e.1909.34 dziala. tolerka wzglednie mala, pol roku bedzie jak nie bralem kody ale wtedy 580+.

sja

• 23 / 1 / 0

Sprawdziłem tego fresco 31 Francja z datą 10/2020. Przy 0,75 czuć delikatne działanie

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Ciasto z marihuaną na stypie. Interweniowały służby medyczne

Ciasto z marihuaną podano podczas stypy w jednej z niemieckich restauracji. Jak się okazało, danie nie było przewidziane dla gości lokalu. W wyniku zjedzenia potrawy z narkotykiem kilkanaście osób trafiło do szpitala.
  • 2 / / 0

08 listopada 2019czarzasty pisze:
kilo baka 5e.1909.34 dziala. tolerka wzglednie mala, pol roku bedzie jak nie bralem kody ale wtedy 580+.
mak slaby jednak, po 2h zeszlo co bardziej kode przypomina a nie plukanke. zrobilem wiecej i znowu cos smyra, no ale dla osoby w ciagu to ten mak raczej nie ma racji bytu. a i nie bralem nic poza PST, zadnej kody/benzo.
  • 353 / 42 / 0

07 listopada 2019Wedrowiec51 pisze:
W ogóle to marzy mi się świat, w którym uprawy maku są legalne, a jego ćpanie społecznie akceptowalne :D Jeżeli teoria wieloświatów jest prawdziwa, to może gdzieś tam, w którymś z nich, leżymy sobie wszyscy razem ućpani makiwarą, zrobioną ze słomy makowej, kupionej w Biedronce i nodujemy? Ale nie, my oczywiście musimy egzystować akurat w takim chujowym świecie, gdzie państwo decyduje za ciebie o twoim życiu i wybiera ci narkotyki, które możesz brać (serio? alkohol? bardziej gównianego nie dało się wybrać?). Czy ja wymagam tak dużo? Ja chcę sobie tylko spokojnie ćpać, nie wadząc nikomu. Zresztą, po opio nie tylko nikomu nie wadzę, ale wręcz staję się człowiekiem pełnym miłości i wyrozumiałości dla świata i ludzi (tak, w tej chwili was kocham moi hyperrealowi bracia i siostry! Kocham was kurwa! Bierta wszyscy i czerpcie z tej miłości jak komuś jej brakuje! :) ) No i komu to tak bardzo przeszkadza?
To czego byś chciał było u nas jeszcze do lat 80-tych, ćpanie było oczywiście zakazane, ale mak uprawiało się bez żadnych ograniczeń, można było wtedy zobaczyć w lipcu białe makowe pola, czasem po horyzont. W latach 80-tych zaczęła się nagonka na ćpunów, wcześniej problem ćpania (w mediach) nie istniał. Mogłeś sobie uzbierać nawet całą stodołę worków ze słomą makową, by mieć zapas na cały rok. Dziś zbliżone do tego realia możesz mieć w Czechach- jeśli masz dobrą miejscówkę obok plantacji maku, albo lepiej w Turcji- gdzie są tysiące gospodarstw 1-hektarowych uprawiających mak dla przemysłu farmaceutycznego, worek słomy kosztuje tam grosze. Chłopi muszą się niby rozliczać z ilości słomy, ale jak komuś trochę mniej wyjdzie to nikt się nie przyczepi. alkohol nie dlatego jest legalny że jest gównianym narkotykiem czy że trudniej uzależnia niż opio (niektórych bardziej i szybciej uzależnia), tylko dlatego że za prosto się go robi, były przecież próby całkowitego zakazu sprzedaży alkoholu.
  • 540 / 43 / 0

Do jakiegoś tam typa - żebyś wiedział, że próbuje dogryzc innym co mnie wyzywali, a ten mak to mocne 5/10, jak dla mnie mocniejszy od starych 55/56, dziś rzygalem po nim bo zrobiłem przepluczke z 600g. Porownac do kody się nie da, ale nieco inne i dużo dłuższe działanie oczywiście. Opłaca się bardziej od kody, to na pewno. Wsm to mogę napisać co to za mak, ale nie wiem jaki to ma sens skoro widziałem go tylko w osiedlowce i nie pamiętam serii, znam tylko końcówkę 085 wyrytą na zgrzaniu opakowania. Bardzo gorzki, ale inaczej od każdego innego maku, w stylu baka lub kerfa. A z tym wysychsjacym zrodelkiem pewnie masz rację, ostatnie paczki wylapalem, zostały tylko z końcówką "F". Nie wiem w ogóle po co to pisze, jeszcze jakiś modek na skręcie się wkurwi że stosuje "wiem, ale nie powiem" i dostanę bana %-D

----------------------

Btw, Ivo, ciekawa koncepcja z tym alkoholem, szczerze mówiąc nigdy o tym nie pomyślałem, A wiadomo jak ostatnio się skończyła prohibicja

Scalono. taurinnn
  • 40 / 10 / 0

Myślę, że z tą legalnością alkoholu, to bardziej że względu na inne czynniki, niż łatwość produkcji. Główny powód to po prostu jego ogromna popularność. Praktycznie od zawsze towarzyszył ludzkości na różnego rodzaju spotkaniach, zabawach, ucztach itp. Stał się wręcz istotnym elementem naszej kultury. Poza tym, ma szereg innych zastosowań, w naprawdę wielu obszarach.

@rekreacyjnyharry
No to możesz napisać co to za mak, może akurat ktoś na niego trafi.

lol

• 2579 / 239 / 0

-
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2019 przez lol, łącznie zmieniany 1 raz.

lol

• 2579 / 239 / 0

mak jest teraz tylko fajną opcją dla ludzi bez tolerki. Kupic pare paczek i brac sobie raz na tydzien. W ciąvu brac się tego juz nie da.

Ja sobie pare dni zmniejszalem dawki i koda mnie fajnie poklepala. 24tab i faza całą godzinę.

Nowych kerfurów jeszcze nie widzialem :extasy: Od 55 starych nowy 34 tez mysle, ze jest deko lepszy
  • 162 / 15 / 0

Czyli jak mam tolerke na tramal jak koń to PST popaca czy to w ogóle nie można mieć tolerki na opio.
  • 143 / 33 / 0

nie próbuj. mnie kopie 300mg kodeiny, to w obecnych czasach muszę już płukać koło 1kg-1,25 maku żeby delikatnie się ugrzać, tak 5/10. w zasadzie robię to tylko dla długości działania i lepszego profilu niż kodeina, bo 300mg działa znacznie mocniej niż 1kg obecnych maków
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata