Tramadol plus Alprazolam

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 8 / / 0

Witam biorę 75 mg tramadolu. Mam też na lęki i bezsenność przepisany alprazolam w dawce 0,25 mg. Z wpisów na tym forum niektórzy polecają taką kombinacje. Czy mogę go bezpiecznie zażyć? Lepiej wolę się dopytać niż spieprzyć zdrowie. Najbardziej boje się depresji oddechowej a oba te leki działają depresyjnie na OUN. :płacz: :niewiem: :tabletki:

Przeniesiono do działu miksów.
Nepenthee
  • 2141 / 410 / 154

@EnemyOfDolor, o ile nie bierzesz jakichś dużych dawek tramadolu ani alprazolamu - możesz bez problemu brać. Najwyżej wystąpi większa senność lub uspokojenie, depresji oddechowej nie dostaniesz. 0,25 to nie jest duża dawka alpry, w dodatku zapobiega obniżaniu progu drgawkowego przez tramadol.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Marihuana na uczelni

Oakton Community College położony w miejscowości Des Plaines, na przedmieściach Chicago, jest pierwszą uczelnią w Illinios, która oferuje program akademicki ukierunkowany na medyczną marihuanę.
  • 73 / 18 / 0

Jeśli nie bierzesz jeszcze innych leków, działających depresyjnie na OUN, to będzie dobrze.

ZX

• 356 / 125 / 0

No dawkowanie masz poniżej granicy. Problemy mogą się zacząć od 100mg tramca i 0.5mg alpry. U różnych ludzi różnie to bywa, więc bezpieczna dawka dla wszystkich to to 50mg tramca i 0.25mg alpry. Dla ok 75kg wagi.
Te dawki mogą sie wydawać małe, ale ludzie różnie reagują i do tego dorzucają (biorą w ciągu) i efekty uboczne nakładają się długo po tym jak drag przestanie działać.
  • 8 / / 0

Opiszę moje doświadczenie z tymi dwoma. Dzięki Waszym radom się uspokoiłam .
Set &Setting- mój DOM, nerwy przed pijacką rodzink a
t-20- wzięcie tramca. ładnie ziwełował bóle stawów
21- dowalenie alpry na uspokojenie (samej alpry nigdy nie brałam tylko mix)- spokój, brak strachu. Posiedziałam jeszcze z godzinkę na kompie słuchając muzyczki i poszłam spać
Rano obudziłam się wyspana jak nigdy. Oddech miałam w normie, tętno spadło ale dlatego że miałam bardzo wysokie ze strachu.
PODSUMOWUJĄC- bardzo dobry mix. zapobiega potramcowym nadpobudliwością (po tramadolu mam zwiększoną potrzebę ruchu i wychodzę na spacery) Spokój, euforia. Błogość. Polecam
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata