Tramadol plus Alprazolam

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0

Witam biorę 75 mg tramadolu. Mam też na lęki i bezsenność przepisany alprazolam w dawce 0,25 mg. Z wpisów na tym forum niektórzy polecają taką kombinacje. Czy mogę go bezpiecznie zażyć? Lepiej wolę się dopytać niż spieprzyć zdrowie. Najbardziej boje się depresji oddechowej a oba te leki działają depresyjnie na OUN. :płacz: :niewiem: :tabletki:


Przeniesiono do działu miksów.
Nepenthee
Rejestracja: 2018
  • 2427 / 523 / 155

@EnemyOfDolor, o ile nie bierzesz jakichś dużych dawek tramadolu ani alprazolamu - możesz bez problemu brać. Najwyżej wystąpi większa senność lub uspokojenie, depresji oddechowej nie dostaniesz. 0,25 to nie jest duża dawka alpry, w dodatku zapobiega obniżaniu progu drgawkowego przez tramadol.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Narkotyki ukryte były w puszkach po napojach

Policjanci CBŚP zatrzymali 12 podejrzanych, z czego 8 zostało tymczasowo aresztowanych. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, maczetę, kastet, pałki czy zagłuszarki, odkryli także specjalnie przygotowane puszki po napojach, a w nich ukryte narkotyki.
Rejestracja: 2012
  • 116 / 27 / 0

Jeśli nie bierzesz jeszcze innych leków, działających depresyjnie na OUN, to będzie dobrze.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 660 / 220 / 0

No dawkowanie masz poniżej granicy. Problemy mogą się zacząć od 100mg tramca i 0.5mg alpry. U różnych ludzi różnie to bywa, więc bezpieczna dawka dla wszystkich to to 50mg tramca i 0.25mg alpry. Dla ok 75kg wagi.
Te dawki mogą sie wydawać małe, ale ludzie różnie reagują i do tego dorzucają (biorą w ciągu) i efekty uboczne nakładają się długo po tym jak drag przestanie działać.
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0

Opiszę moje doświadczenie z tymi dwoma. Dzięki Waszym radom się uspokoiłam .
Set &Setting- mój DOM, nerwy przed pijacką rodzink a
t-20- wzięcie tramca. ładnie ziwełował bóle stawów
21- dowalenie alpry na uspokojenie (samej alpry nigdy nie brałam tylko mix)- spokój, brak strachu. Posiedziałam jeszcze z godzinkę na kompie słuchając muzyczki i poszłam spać
Rano obudziłam się wyspana jak nigdy. Oddech miałam w normie, tętno spadło ale dlatego że miałam bardzo wysokie ze strachu.
PODSUMOWUJĄC- bardzo dobry mix. zapobiega potramcowym nadpobudliwością (po tramadolu mam zwiększoną potrzebę ruchu i wychodzę na spacery) Spokój, euforia. Błogość. Polecam
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości