NEP; N-Etylonorpentedron

Pentedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Pentedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 151 / 7 / 1

Depakine przyjmowna rano i wieczorem zniszczy jazde?
  • 420 / 36 / 0

Nie powinna, ona wpływa chyba tylko na układ gaba. Problem w tym że depakina już sama w sobie jest hepatotoksyczna, więc dowalanie do niej stimów czy alkoholu to niezbyt dobry pomysł jeśli zależy Ci na wątrobie

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Tarzali się po ziemi, wymiotowali i mieli drgawki

Trzy młode osoby prawdopodobnie zatruły się dopalaczami...
  • 26 / 4 / 0

Zwiększa to empatie, poprawia nastrój, dobre do wyjścia z ludźmi?
  • 3 / / 0

Lekka euforia, rozdrażnienie, ból w klatce piersiowej, nie polecam.
  • 161 / 8 / 0

Wszedłem do tego wątku, po miesięcznej przerwie od amfetaminy, pierwszy post modyfikowany bigos, (coś mi świtało że nie żyje, sprawdzam tak śmierć przez ketony [zatrzymanie akcji serca]) terz przeczytajcie pierwszą stronę jeszcze raz...
Ja po amfie miałem nie raz takie uczucie..." o jezu moje serce, zaraz jebne" a potem myśl," e tam to tylko feta w huj moich znajomych wali fete i chwilowo boli ich serce" , feta jest już za nudna a inne ekscesy chyba odpuszczę chyba że walnę fete razem z pixami na MDMA . Ale za takie wynalazki dziękuję...
  • 722 / 11 / 0

Modyfikowany Bigos nie żyje?? Gdzie takie info? :płacz: :płacz:
  • 161 / 8 / 0

07 stycznia 2020PuTTy pisze:
Modyfikowany Bigos nie żyje?? Gdzie takie info? :płacz: :płacz:
zgony-uzytkownikow-forum-t45206-960.html#p3068444

Na naszym forumowym cmentarzu, gdzie znajduje się też wpisany zresztą przemnie mój ś.p. kolega :( .
Uważajcie ludzie bo odkąd jestem na forum paru już stąd odeszło, co skłania do przemyśleń.
Nie pchajcie się w tak kurewsko szkodliwe narkotyki, z uzależnienia od których tak ciężko się wyrwać... Poszukajcie nie wiem fety po ulicy, najwyżej dostaniecie wała pół na pół z apapem, lepsze to jak te jebane RC.
  • 17 / / 0

siemka, próbował ktoś może nepa z jakimiś psychodlikami?
  • 579 / 53 / 0

27 maja 2020DywanMuslicrafT pisze:
siemka, próbował ktoś może nepa z jakimiś psychodlikami?
Bad tripa chcesz dostać?
  • 579 / 53 / 0

Uwaga: NEP CRYSTAL POWDER od galaktycznego vendora to tak na prawdę N ETYLO PIROLYDYNA w skrócie nep. nr cas 2687-91-4
N etylonor pentadrone cas 18268-16-1
Vendor po jakimś czasie podmienił numer cas na ten właściwy N etylnor pentadronowi, nie dajcie sie zrobić w chuja!
Wróć do „Walerofenony”
Na czacie siedzi 1350 uczestników Wejdź na czata