Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 5569 / 781 / 2

03 listopada 2019pomasujplecki pisze:
Trzeba to wyjaśnić.
Co chcesz wyjaśniać?
Wyzwiska i krzyki w stronę dexa?
Okaz choć gram szacunku rozmówcy a nie będzie warnow i skarg.
Zwłaszcza, że nie jest to jednostkowy przypadek.
03 listopada 2019pomasujplecki pisze:
jabol to niezły troll,
Jego trolling skończył się permem i jak wcześniej wszyscy podchodzili do tego jak do glupkowatego zamieszkiwania tak przegial pałe i na powrót ma drogę zamknięta.
  • 1288 / 171 / 0

Nie zmieniaj teraz tematu bo to nie o to chodzi.
Pisałem do surv w tych kwestiach, będę mu wysyłał sprawy dowodowe na pw jeśli będzie trzeba coś bardziej wyjaśnić w kwestii moderatorów bo też dostawałem od innych użytkowników na pw skargi i pytania gdy napisałem ten post więc to nie jest tylko i wyłącznie mój problem. Z resztą sam admin potwierdził, że nieodpowiednie zachowania osób które mu wymieniłem zostały dostrzeżone już wcześniej. Postaram się coś podziałać w wolnym czasie. Kiedyś to forum trzymało poziom, teraz też będzie tylko wystarczy nie których osób pozbawić funkcji która robi niepotrzebny zamęt.

Gwatemala przyznaje: W naszym kraju produkuje się kokainę

Plantacje zostały zniszczone, podobnie jak dwa laboratoria, w których wytwarzano narkotyk. Ponad 340 osób zatrzymano. Zabezpieczono 52 sztuki broni, 57 motocykli i 38 innych pojazdów.
  • 5569 / 781 / 2

To dawaj tutaj niech każdy zobaczy.
  • 1288 / 171 / 0

Nie chcę się bawić w publicznego kapusia bo mam za dużo za uszami w życiu rzeczywistym żeby tak nisko upaść. Tobie te informacje są nie potrzebne.
Załatwię takie sprawy w zarodku gdyż uważam że są szkodliwe dla interesów forum.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata