Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 6278 / 1105 / 2

03 listopada 2019pomasujplecki pisze:
Trzeba to wyjaśnić.
Co chcesz wyjaśniać?
Wyzwiska i krzyki w stronę dexa?
Okaz choć gram szacunku rozmówcy a nie będzie warnow i skarg.
Zwłaszcza, że nie jest to jednostkowy przypadek.
03 listopada 2019pomasujplecki pisze:
jabol to niezły troll,
Jego trolling skończył się permem i jak wcześniej wszyscy podchodzili do tego jak do glupkowatego zamieszkiwania tak przegial pałe i na powrót ma drogę zamknięta.
  • 1501 / 232 / 0

Nie zmieniaj teraz tematu bo to nie o to chodzi.
Pisałem do surv w tych kwestiach, będę mu wysyłał sprawy dowodowe na pw jeśli będzie trzeba coś bardziej wyjaśnić w kwestii moderatorów bo też dostawałem od innych użytkowników na pw skargi i pytania gdy napisałem ten post więc to nie jest tylko i wyłącznie mój problem. Z resztą sam admin potwierdził, że nieodpowiednie zachowania osób które mu wymieniłem zostały dostrzeżone już wcześniej. Postaram się coś podziałać w wolnym czasie. Kiedyś to forum trzymało poziom, teraz też będzie tylko wystarczy nie których osób pozbawić funkcji która robi niepotrzebny zamęt.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Illinois: wpływ rekreacyjnej marihuany na roszczenia o odszkodowanie

Pracodawcy mogą zdecydować o utrzymaniu ‘miejsca pracy wolnego od narkotyków’ i zakazać wszystkim swoim pracownikom używania marihuany medycznej oraz rekreacyjnej. W związku z tym, pod warunkiem, że jest to stosowane w sposób niedyskryminacyjny („nondiscriminatory”), pracodawcy mogą wymagać od pracownika poddania się testowi na obecność narkotyków („drug test”) po wypadku przy pracy.
  • 6278 / 1105 / 2

To dawaj tutaj niech każdy zobaczy.
  • 1501 / 232 / 0

Nie chcę się bawić w publicznego kapusia bo mam za dużo za uszami w życiu rzeczywistym żeby tak nisko upaść. Tobie te informacje są nie potrzebne.
Załatwię takie sprawy w zarodku gdyż uważam że są szkodliwe dla interesów forum.
  • 1129 / 200 / 4

widzę nie tylko ja mam problem

<cut> Nie jesteś uprawniony do realizacji tegotypu działań.Masz problem - pisz do administracji. DexPL

zapraszam więc do głosowania.
pozdrawiam.
Nie ma i nie będzie żadnego głosowania. Dalsze próby pogwałcenia regulaminu będą skutkowały ostrzeżeniami, a w konsekwencji banem. DexPL

2019 lis 20, 03:26 / scalono - surv

notka do administracji została właśnie wysłana

dziękuję za uwagę.
  • 3034 / 1238 / 1

I tak się te sprawy załatwia.
  • 36 / 7 / 0

dlaczego tak długo trwa akceptacja postów?

napisałam chyba ze 20ścia a zaakceptowane 4ry a co z resztą?
  • 3630 / 938 / 2

Konkrety proszę. Jaki dział?
  • 36 / 7 / 0

29 listopada 2019blackgoku pisze:
Konkrety proszę. Jaki dział?
kurcze nie wiem, wszystkie chyba :) dorwałam się do forum a każdy mój post musi przez kogoś przejść, ile postów potrzebuję bez moderacji?
  • 6278 / 1105 / 2

W tym tempie i przy tych postach to z pół roku zajmie Ci nabicie 30 postów.
Jednozdaniowe, lakoniczne i enigmatyczne posty z których nic nie wynika.

Ja odrzuciłem już trzy a kolejne dwa lub trzy zostawilem innym modom do oceny.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata