Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 4957 / 788 / 2

03 listopada 2019pomasujplecki pisze:
Trzeba to wyjaśnić.
Co chcesz wyjaśniać?
Wyzwiska i krzyki w stronę dexa?
Okaz choć gram szacunku rozmówcy a nie będzie warnow i skarg.
Zwłaszcza, że nie jest to jednostkowy przypadek.
03 listopada 2019pomasujplecki pisze:
jabol to niezły troll,
Jego trolling skończył się permem i jak wcześniej wszyscy podchodzili do tego jak do glupkowatego zamieszkiwania tak przegial pałe i na powrót ma drogę zamknięta.
  • 1296 / 175 / 0

Nie zmieniaj teraz tematu bo to nie o to chodzi.
Pisałem do surv w tych kwestiach, będę mu wysyłał sprawy dowodowe na pw jeśli będzie trzeba coś bardziej wyjaśnić w kwestii moderatorów bo też dostawałem od innych użytkowników na pw skargi i pytania gdy napisałem ten post więc to nie jest tylko i wyłącznie mój problem. Z resztą sam admin potwierdził, że nieodpowiednie zachowania osób które mu wymieniłem zostały dostrzeżone już wcześniej. Postaram się coś podziałać w wolnym czasie. Kiedyś to forum trzymało poziom, teraz też będzie tylko wystarczy nie których osób pozbawić funkcji która robi niepotrzebny zamęt.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

CBD w Europie – konsumenci wciąż sądzą, że związek powoduje haj!

Jak donosi New Frontier Data, w październiku 2019 16% obywateli Unii Europejskiej użyło jakiegoś produktu zawierającego CBD. Większość z nich zetknęła się z CBD przynajmniej sześć miesięcy wcześniej.
  • 4957 / 788 / 2

To dawaj tutaj niech każdy zobaczy.
  • 1296 / 175 / 0

Nie chcę się bawić w publicznego kapusia bo mam za dużo za uszami w życiu rzeczywistym żeby tak nisko upaść. Tobie te informacje są nie potrzebne.
Załatwię takie sprawy w zarodku gdyż uważam że są szkodliwe dla interesów forum.
  • 745 / 88 / 1

widzę nie tylko ja mam problem

<cut> Nie jesteś uprawniony do realizacji tegotypu działań.Masz problem - pisz do administracji. DexPL

zapraszam więc do głosowania.
pozdrawiam.
Nie ma i nie będzie żadnego głosowania. Dalsze próby pogwałcenia regulaminu będą skutkowały ostrzeżeniami, a w konsekwencji banem. DexPL

2019 lis 20, 03:26 / scalono - surv

notka do administracji została właśnie wysłana

dziękuję za uwagę.
  • 2614 / 1024 / 1

I tak się te sprawy załatwia.
  • 5 / / 0

dlaczego tak długo trwa akceptacja postów?

napisałam chyba ze 20ścia a zaakceptowane 4ry a co z resztą?
  • 3288 / 784 / 2

Konkrety proszę. Jaki dział?
  • 5 / / 0

29 listopada 2019blackgoku pisze:
Konkrety proszę. Jaki dział?
kurcze nie wiem, wszystkie chyba :) dorwałam się do forum a każdy mój post musi przez kogoś przejść, ile postów potrzebuję bez moderacji?
  • 4957 / 788 / 2

W tym tempie i przy tych postach to z pół roku zajmie Ci nabicie 30 postów.
Jednozdaniowe, lakoniczne i enigmatyczne posty z których nic nie wynika.

Ja odrzuciłem już trzy a kolejne dwa lub trzy zostawilem innym modom do oceny.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 119 uczestników Wejdź na czata