Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 443 / 91 / 0

No to bierz według zaleceń, czyli 150mg dwa razy dziennie, a nie 2x150mg raz dziennie..

I tak, to prawda, przy wyższych pojedynczych dawkach (nie będących rozdzielonymi na X razy dziennie) mogą występować mioklonie.

Sam tak czasami mam jeśli wrzucę większą dawkę, ale nie występuje to przy normalnym stosowaniu.
  • 1357 / 114 / 0

Wiesz biore nawet i 3x dziennie 150 bo tak z PLB mam rozpisane na bole neropatyczne
Ale chodzi o to ze jak wezme prege to mam zdolnosci do takich mimowolnych milkoni nog ..i czy wezme 150 czy 300 to spotykaja mnie miklonie tylko wiadomo ze dawka wieksza to czesciej

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Rząd RPA pracuje nad przepisami legalizującymi marihuanę

Departament Rozwoju Społecznego RPA poinformował, że jest w trakcie opracowywania nowych przepisów prawnych dotyczących posiadania i używania marihuany w państwie. Prawo, decyzją trybunału konstytucyjnego sprzed 2 lat, ma ulec złagodzeniu i de facto oznaczać będzie legalizację konopi indyjskich.
  • 1762 / 441 / 0

Mioklonie to mam przy gramie + %-D

Nadużywanie pregi to straszna głupota, bo zabija się potencjał świetnego leku... Jednak jako sceptyk, niewierzący w życie pozapsychotropowe, wracam do niej zawsze i okazuje mi ona wielką łaskę. :świnia:

Dwa tygodnie przerwy po typowo ćpuńskich lotach 1g/d+ i wszedłem na 3x 150mg/d. Już pierwsza tabletka wyrywa do akcji i chce się żyć, po drugiej to biegam nakręcony jak GBL like, tylko bez siania dyssocjalnej masakry wokół siebie. :ręka:

Matka farmacja nie pozwoli swoim dzieciom umrzeć samotnie
  • 12 / / 0

Hej, napiszcie coś proszę więcej o apetycie po tym. Biorę wenlafaksynę na obniżenie apetytu.
Pregabalinę zaczęłam dzisiaj, 50mg na początek, docelowo 150mg. Trochę nie chciałabym, żeby pregaba w jakikolwiek sposób wpłynęła na ten brak apetytu po wenlafaksynie.
Jak Wam się prowadzi auto przy alko-opioidowym działaniu pregaby?

Poprawiono nazwy substancji. Pozdro! misspill
  • 512 / 86 / 0

Matka farmacja nie da nam umrzeć tak szybko, ale wyleczyć też nie. Taki tryb optymalny aby zbić haj$u jak najwięcej.

Co do pregi dobra alternatywa dla benzojadów.
  • 1762 / 441 / 0

ta, nie umrzemy samotni, bo w jej objęciach- ale wciąż smutni jak pizda. %-D

ekspedientka ze sklepu mnie zaprosiła przed chwilą do siebie na chatę, gdy będę miał czas, bym przejrzał i ocenił jej książki po zmarłym kuzynie molu- intelektóalyście. cztery kartony tego szajsu wielkie. a wyszedłem tylko po chleb! i to jest właśnie medżik. :krowa:

kupię pewnie z karton. ta, zwijam do roboty jebać nadgodziny. %-D strzałka!
  • 80 / 8 / 0

Na forum dla nerwowych przeczytałem jakieś bzdety, że niby pregabalina osłabia działanie SSRI, niby ludzie twierdzą, że po jej odstawce antydepy zaczęły działać. Ma to jakikolwiek sens? Pytam, bo w każdej plotce jest ziarno prawdy a ja już po 3 SSRI nie czuję ich działania
  • 359 / 83 / 0

06 listopada 2019mhrx pisze:
Hej, napiszcie coś proszę więcej o apetycie po tym. Biorę wenlafaksynę na obniżenie apetytu.
Pregabalonę zaczęłam dzisiaj, 50mg na początek, docelowo 150mg. Trochę nie chciałabym, żeby pregaba w jakikolwiek sposób wpłynęła na ten brak apetytu po wenfli.
Jak Wam się prowadzi auto przy alko-opioidowym działaniu pregaby?
Zwiększa apetyt i wagę. Ja biorąc 900 mg przez ok pół roku przytyłam 10 kg. Pobonie mój partner. Na szczęście zrzuciłam, ale musiałam zastosować do tego dietę oczyszczającą dr Dabrowskiej (800 kalorii, same warzywa).
  • 3035 / 1238 / 1

06 listopada 2019NegatywneWibracje pisze:
ta, nie umrzemy samotni, bo w jej objęciach- ale wciąż smutni jak pizda. %-D

ekspedientka ze sklepu mnie zaprosiła przed chwilą do siebie na chatę, gdy będę miał czas, bym przejrzał i ocenił jej książki po zmarłym kuzynie molu- intelektóalyście. cztery kartony tego szajsu wielkie. a wyszedłem tylko po chleb! i to jest właśnie medżik. :krowa:

kupię pewnie z karton. ta, zwijam do roboty jebać nadgodziny. %-D strzałka!
wymień się z nią...Pregabalina za seks... 600mg/per oral;) A książki... dobrą ściemę dziewczę ma. Nie wiedziałem, że Negatyw jesteś z tych, co są rwani przy zakupie chleba... Niemniej grats.
  • 12 / / 0

@drmjp miałaś gastro? Czy bez zmiany nawyków żywieniowych wzrosła masa?
Ja Pregabalonę w dość małych dawkach mam brać, 150mg dla złagodzenia wkurwów, jakie mam po wenflafaksynie (300mg).
Mam nadzieję że przy takich dawkach pregaba nie będzie działała jak mirtazapina, gdzie tylam w oczach :D
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata