2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 98 / 13 / 0

Spoko dzięki, z pewnością kiedyś stestuje, może nawet to 2 CB mi się spodoba :D jutro będzie jedzie, mam nadzieję że jak zarzuce w domu to nie bd miał jakiegoś dziwnego porycia czy coś, co robić jeśli zacznę zbyt panikowac.?
  • 725 / 125 / 2

To co zawsze w takich przypadkach:
Przypomnij sobie, że nie zeżarłeś dużo.
Przypomnij sobie, że to zejdzie.
Staraj się zrelaksować, jakąś lekką/przyjemną/pozytywną muzykę puścić (u mnie badtripy ratuje "Jazz in Paris"), melisę wypić.
Ewentualnie benzosa ale osobiście nie polecam.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

YouTube tak bardzo nie lubi ćpunów, że… zbanował gościa, który ostrzega

O ponownym zbanowaniu Mestosława... ale spokojnie, jest też akapit o nas ;)
  • 222 / 51 / 0

Dalem tryptamince jeszcze jedna szanse , po 2 tyg tym razem lepszy S&S i wiecej przygotowania mentalnego - zarzucalem ok. 30mg z dobrym ziomalem .
Nie tylko prawie wszystkie nieprzyjemne objawy z poprzedniego razu nie wystapily , z nowa wiedza jak podejsc do tej substancji wycisnalem z niej 100% !

Wizuale silne i niemal przytlaczajace swoja glebia , psajtrance wchodzil jak marzenie , wszystko bylo nieskonczenie wazne i glebokie . Nie brakowalo mi tez humoru i smialem sie histerycznie , czuc bylo subtelna nutke euforii . Ciezko bylo sie wyslowic , jezyk platal sie jak kable od sluchawek w kieszeni . Dostrzeglem lekkie grzybowe uczucie pierwotnego niepokoju , ktore jednak nie przycmilo ogolnych dobrych wibracji . Dalej nie uwazam , ze jest to substancja na impreze ale filozofowanie w gronie przyjaciol juz jak najbardziej .
Po 5h bylo juz po zabawie - pozostawal lekki afterglow i nieogar . Bardzo ciekawa alternatywa dla kwasa :mniam: :lsd:
  • 411 / 35 / 0

2C-B to pochodna fenyloetyloaminy.
  • 222 / 51 / 0

Oczywiscie rzecz jasna mialo byc fenylka*
, moj blad pisalem to o 3 w nocy
  • 98 / 13 / 0

Zajebalem pixe 45minut temu i nie jeblo a ziomka już 10min trzyma bomba co zrobić?

-------------------

Nie no kurwa ziomek ma fajnie a mi już bomba z bucha zeszła, jakieś gówno to 2cb :/ wale pixe na MDMA i może coś się wydarzy

Scalono. taurinnn
  • 411 / 35 / 0

Daj jej czas i nie oceniaj pochopnie. Ja do 2C-B zacząłem mieć żal dopiero wtedy, gdy doświadczenia stały się depresyjne i psychotyczne. Zanim tak się stało, nie mogłem powiedzieć na 2C-B złego słowa.
  • 98 / 13 / 0

Robię następne podejście do 2cb, ostatnio po 25mg i joincie miałem tylko dobre samopoczucie i mega Relax, wcześniej (jakieś 12godzin) zjadłem 1 kreskę fety i może to spowodowało brak oczekiwanej bomby, teraz pytanie, zjeść 2 pixy na raz (50mg) czy zarzucić 25 i jak nie będzie fazy to dorzucić, i jak wszystko się skończy to dorzutka przywróci bombę czy nie?
  • 222 / 51 / 0

50mg bez tolerki to juz potezna psychodela , wizuale beda obezwladniajace ale i efekty uboczne sie nasila
  • 98 / 13 / 0

Ostatnio 25mg wizualnie nic nie dało, tak jak wyżej pisałem delikatna poprawa humoru i relaks nic więcej, teraz mam te same tablety tylko kolor bardziej jaskrawy, zobaczymy co będzie mma nadzieję że ostatnio wystąpił jakiś czynnik który zniwelowal bombę, jak 2cb będzie schodzić jest sens dorzucić następna tabletkę czy dać sobie spokuj i na spokojnie ładować MDMA i fete?
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata