SGT-151

Kannabinoidy, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii.

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2014
  • 2956 / 274 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

IUPAC:5-pentyl-2-(1-methyl-1-phenyl-ethyl)-2,5-dihydro-pyrido[4,3-b]indol-1-one

Ktoś miał okazję testować, może będę miał niebawem mieszankę na tym ale się trochę zraziłem do synt.kanna choć ten zbiera pozytywne opinię, może bucha złapię i zdam relację jak nikt się nie wpiszę.
Rejestracja: 2011
  • 39 / 1 / 0

Również planuje zakup maczanki na owym kanna (mimo że podobnie mam urazę do kanna bo ciągi na nich mnie nieźle zeszmaciły... teraz tylko co najwyżej kupie troche gotowej maczanki i tyle). Profil raczej euforyczno-chillujący niż dysocjacyjny mordor. I'm looking forward to this one. Więcej napisze jeżeli okaże się, że faktycznie kupuje maczankę.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Holandia: W obliczu epidemii ludność robi zapasy marihuany

W punktach sprzedających marihuanę wzrosły w niedzielę wieczorem obroty – po ogłoszeniu przez rząd, że one również zostaną zamknięte razem z restauracjami i barami w reakcji na rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Rejestracja: 2010
  • 4316 / 649 / 22

Czekam na relacje bracia zakonnicy !
Rejestracja: 2016
  • 352 / 32 / 0

Paliłem ją pół roku temu. W 2k17 pojawiła się u pewnego nowego vendora. Stężenie 1:15 robiło naprawdę fajnie, po wypaleniu dupki od lufki ciężkie ciałko, w główce lekka wichura :-D , po tej dawce nie ma jakiegoś mega nieogaru ( zaznaczam że na kanna moja tolerka zerowa tylko MJ wtedy) Fajnie się po tym ogląda jakieś debilne seriale, lekko wchodzi na serce. W większych dawkach tzn. wypalenie całej zbitej lufy stan zaczyna podchodzić pod karę ( której fanem nie jestem ) następuje srogi mind fuck typu stanie w miejscu i patrzenie w jeden punkt, serce przyspiesza i następuje potrzeba skupiania się na oddechu czego bardzo nie lubie, noi oczywiście paranoja. W obu dawkowaniach działanie zamyka się w jednej -/+ godzince, najintensywniej jest po 20 min peak również trwa 20 min lecz zaznaczam do godziny jest się zaspokojonym nie ma chęci dopalenia. Paliłem ją parę miesięcy jako umilacz wieczoru codziennie to też mogę powiedzieć że tolerancja rośnie wolno ( zakupiłem 3.5 grama paliłem paliłem i coś końca nie było tego worka :-D ) po miesiącu zwiększyłem dawkę jedynie dwukrotnie (mocniej zbita dupka od lufki) i to mi wystarczyło na kolejne dwa miechy, jeszcze jedna fajna sprawa, nie urosła mi drastycznie tolerancja na Mj. Podsumowując fajna sprawa jeśli lubisz się zwarzywić pod koniec dnia przed tv i mieć lepszy sen, bo mało jest w tym euforii ( jak chyba w każdym kanna )

ps : Jest chyba też psychodeliczne lekko bo na zjeździe z klefa jak zapaliłem włączyła się psychodela i kolorki dojebane :-D
Rejestracja: 2014
  • 363 / 23 / 0

Wapowałem liquid. W działaniu podobny do reszty kanna z grupy SGT. Stężenie liquidu wynosiło 1:15, a ja dodatkowo rozcieńczałem jeszcze dwa do czterech razy wedle potrzeby. W tych dawkach było bardzo mj like. Lekka psychodela i euforia. Taki rozcieńczony liquid wapowany przez kilka dni nie powodował wzrostu tolerancji. Testowane zamiennie z MJ. Jedno i drugie działało jak należy. Niebawem pobiorę chyba znowu choć wolałbym SGTki w prochu do ciastek.
Rejestracja: 2010
  • 473 / 40 / 1

Najlepsze kanna od czasów UR-144, bodyhigh i wkręta w film/grę/muzykę czyli to co lubię w tej grupie substancji najbardziej. Lekka euforia, psychodela i dysocjacja gdzieś tam w tle.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Nietypowe kannabinoidy”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości