Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2841 Strona 273 z 285
Rejestracja: 2008
  • 112 / 21 / 0

18 października 2019random abuser pisze:
Mam do was pytanko, bo nie mam dużej wiedzy o opio, bo tylko oxy jest dla mnir wartościowy z twj grupy. Miałem spore ciągi na oxy ( nie spore ilości, bo ok 20 mg 2, 3 razy dziennie, ale przez rok, dwa z przerwami) i za kazdym razem teraz jak jem oxy to jak mi zejdzie mam objawy skręta które utrudniają mi funkcjonowanie.
Czy jak po przerwie przez kilka dni bd nakurwiać oxy to będę mógł spokojnie zejść MST (sniff i oral), bo słyszałem że dłużej trzyma sie w organiźmie i zejścia są łagodniejsze
jesli chodzi o stosunek mst oral do oxy to jestprawie to samo - Oxy krócej działa i silniej co za tym idzie i objawy zejscia masz szybciej. Mst działa subtelniej ( wg mnie troszkę lepiej ale w sumie nie wiele ) , dłużej o 3 godziny i to samo jest z zejsciem . Po Prostu jesli jesz mst mozesz dodać sobie te 8h do zejscia jesli chodzi o oxycodon. Ale jak juz nadejdzie to nie ma że tu lżejsze tam takie a tu srakie. to jest to samo piekło kóre w przeciągu kilku dni dopiero sie zacznie i potrwa a tydzień / dwa - my tu tylko o początkowych objawach rozmawiamy i jak je zaleczyć rozumiem ??
Rejestracja: 2012
  • 278 / 11 / 0

Tak, od ostatniego większego skręta minął miesiąc wiec teoche sie ustabilizowalem ale wiem ze teraz mniej mi trzeba zeby wróciło.
Czy przy żarciu oxy istnieją jakieś metody harm reduction

Sąd w USA konfiskuje 17 BTC dealerowi narkotyków

Sąd w Stanach Zjednoczonych nakazał Christopherowi Bani, który niedawno przyznał się do dystrybucji narkotyków, aby przekazał władzy prawie 17 bitcoinów (BTC) – wartych w przybliżeniu 150 000 USD.
Rejestracja: 2019
  • 90 / 5 / 0

Kto mi powie jakie wspólne cechy przejawia stosowanie benzo typu alpry i oksykodonu. Czy oksydonon działa uspokajająco i wywołuje również efekt euforyzujący?
Rejestracja: 2019
  • 259 / 52 / 0

Oksykodon to opioid, więc działa zarówno sedacyjne jak i euforyzująco (Dla wielu osób to najbardziej euforyczny opioid, ja mam coś zjebane z receptorami i dla mnie oksy to po prostu troche mocniejsza, słabiej działająca morfina i dopiero w miksie z majką ma jakikolwiek sens)
Miksy opioidów z benzodiazepinami są ogólnie niebezpieczne, bo to dwa depresanty, jak się nie ma doświadczenia w obu grupach to łatwo o depresję oddechową.
Rejestracja: 2018
  • 95 / 11 / 0

Mozna podac oxy i midazolam w jednej pompce, w 2 ml sie zmiesci?
Rejestracja: 2017
  • 16 / 1 / 0

19 października 2019Piolun pisze:
Kto mi powie jakie wspólne cechy przejawia stosowanie benzo typu alpry i oksykodonu. Czy oksydonon działa uspokajająco i wywołuje również efekt euforyzujący?
Tak oxy dziala rozluźniająco , mi osobiscie daje powera do dzialania. Wspolne cechy to chyba uspokojenie , takie wyjebanie na zle doznania, czy szczęście , ktore mimo wszystko wiadomo jest sztuczne , ale po oksy jakos wydaje sie lepszy ten swiat...

Mieszkam w NL i oksy biore juz od roku codziennie, z roznymi benzo, ale ostrzegam o depresje oddechowa bardzo latwo sam mialem ja 2 razy. :płacz:
Rejestracja: 2019
  • 263 / 51 / 0

25 mg prometazyny pogryzione kilka minut przed oksami, tolerka słaba, podbije odpowiednio?
Rejestracja: 2017
  • 271 / 34 / 0

A podbije, podbije. Wszelkie anthistaminy I gen podbiją sedacyjne działanie oksykodonu
Rejestracja: 2019
  • 263 / 51 / 0

Ile trwa faza po podaniu doustnym? Mi juz po 3h zeszlo, i sie zastanawiam czemu tak krotko, bo myslalem ze powinno dluzej.
Rejestracja: 2018
  • 2614 / 1025 / 1

Jak pogryzłeś,lub przerobiłeś na proch, to co się dziwisz? Kardynałem chcesz zostać? To i tak bardzo długo. Działanie retard odnosi się tylko i wyłącznie do działania przeciwbólowego i tylko w przypadku połknięcia nienaruszonej całej tabletki.

Wieu z tego forum wiele by dało, gdyby ich oxy na 3 h robiło...
Posty: 2841 Strona 273 z 285
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 123 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości