Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 5 z 5
  • 22 / / 0
Namawianie kogos kto zaczyna przygode z psychodelikami do wziecia silnie uzalezniajacego opiatu (kodeiny) nie jest na miejscu;)
  • 601 / 4 / 0
Jadłem już 4 raz i nie doświadczyłem jeszcze zejścia gałkowego, a tylko raz jadłem 1 opakowanie. Wczoraj wszamałem 2 opakowania (6 gałek) około 10 i robiłem wszystko czego wg was powinienem unikać. Piłem kawę, wczoraj i dziś, najebałem się alko, zaatakowałem w drodze powrotnej kebab :-D, niewyspałem i jedyny dyskomfort to że chciało mi się pić z rana, domyślam się że to raczej po alko ;)
Doświadczenie to to co osiągasz, kiedy nie osiągasz tego czego się spodziewałeś
  • 311 / 52 / 0
Nijak, rozwijać tolerancję.
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.