Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 312 / 19 / 0

Tak, od ostatniego większego skręta minął miesiąc wiec teoche sie ustabilizowalem ale wiem ze teraz mniej mi trzeba zeby wróciło.
Czy przy żarciu oxy istnieją jakieś metody harm reduction
  • 221 / 27 / 0

Kto mi powie jakie wspólne cechy przejawia stosowanie benzo typu alpry i oksykodonu. Czy oksydonon działa uspokajająco i wywołuje również efekt euforyzujący?

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Kanada: Czworo chorych ma zgodę na terapię grzybami halucynogennymi

Rząd Kanady po raz pierwszy wyraził zgodę na terapię psylocybiną, psychoaktywną substancją obecną w grzybach psylocybinowych, dla czworga Kanadyjczyjów w terminalnej fazie raka.
  • 314 / 72 / 0

Oksykodon to opioid, więc działa zarówno sedacyjne jak i euforyzująco (Dla wielu osób to najbardziej euforyczny opioid, ja mam coś zjebane z receptorami i dla mnie oksy to po prostu troche mocniejsza, słabiej działająca morfina i dopiero w miksie z majką ma jakikolwiek sens)
Miksy opioidów z benzodiazepinami są ogólnie niebezpieczne, bo to dwa depresanty, jak się nie ma doświadczenia w obu grupach to łatwo o depresję oddechową.
  • 159 / 18 / 0

Mozna podac oxy i midazolam w jednej pompce, w 2 ml sie zmiesci?
  • 16 / 1 / 0

19 października 2019Piolun pisze:
Kto mi powie jakie wspólne cechy przejawia stosowanie benzo typu alpry i oksykodonu. Czy oksydonon działa uspokajająco i wywołuje również efekt euforyzujący?
Tak oxy dziala rozluźniająco , mi osobiscie daje powera do dzialania. Wspolne cechy to chyba uspokojenie , takie wyjebanie na zle doznania, czy szczęście , ktore mimo wszystko wiadomo jest sztuczne , ale po oksy jakos wydaje sie lepszy ten swiat...

Mieszkam w NL i oksy biore juz od roku codziennie, z roznymi benzo, ale ostrzegam o depresje oddechowa bardzo latwo sam mialem ja 2 razy. :płacz:
  • 416 / 58 / 0

25 mg prometazyny pogryzione kilka minut przed oksami, tolerka słaba, podbije odpowiednio?
  • 445 / 55 / 0

A podbije, podbije. Wszelkie anthistaminy I gen podbiją sedacyjne działanie oksykodonu
  • 416 / 58 / 0

Ile trwa faza po podaniu doustnym? Mi juz po 3h zeszlo, i sie zastanawiam czemu tak krotko, bo myslalem ze powinno dluzej.
  • 3010 / 1221 / 1

Jak pogryzłeś,lub przerobiłeś na proch, to co się dziwisz? Kardynałem chcesz zostać? To i tak bardzo długo. Działanie retard odnosi się tylko i wyłącznie do działania przeciwbólowego i tylko w przypadku połknięcia nienaruszonej całej tabletki.

Wieu z tego forum wiele by dało, gdyby ich oxy na 3 h robiło...
  • 218 / 48 / 16

Mnie robi zwykle na 4 - 5h po rozkruszeniu 😋
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata