Metylofenidat - FAQ

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 6 / / 0

Opisze swój sposób przygotowywania mediknet cr z kuleczkami do sniffu. :nos:

Nie tracimy przytym ani troche substancji więc.

Przygotowujemy jakąś kartkę tylko ważne żeby była gruba tak jak np. A4, ale na pewno nie z zwykłego zeszytu bo może się przerwać. Wycinamy nie duży kwadrat z naszej kartki około 10cm x 6 cm i zaginamy ją tak jak na zdjęciu, wtedy powstaje tak jakby torebeczka z której nic się nie wysypie. Gdy już to zrobimy to wsypujemy zawartość kapsułki do środka i bierzemy coś twardego (ja polecam klej w sztyfcie) i mocno po tym jeździmy lub uderzamy. Polecam przycisnąć nasze narzędzie i wałkować mocno. Robimy to aż kulki sie nie zmielą w proszek. Tym dłużej będziemy zgniatać tym czystszy proszek bez kuleczek otrzymamy. Gdy już zmielimy to wszystko już jest gotowe.

Sposób jest szybki i skuteczny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1 / / 0

Mam problem z plastikowa przezroczysta otoczka na concercie, jest ona pod tą głowną, widac przez nią 2 czesci tabletki, jak jej sie pozbyc?

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Narkotyki ukrywał w latarkach. Policjanci zabezpieczyli ich ponad 450 porcji

Wrocławscy policjanci chwilę przed godziną 3.00 nad ranem, zwrócili uwagę na mężczyznę prowadzącego rower. Na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, zupełnie jak by chciał coś ukryć...
  • 46 / 3 / 0

zetrzec za pomoca spirytusu?
  • 90 / 2 / 0

Po MPH zawsze mam zimne ręce i stopy i szybszy puls. Muszę wypróbować ten sposób z nitrendypiną. Załatwię sobie na dniach i dam znać czy cokolwiek się zmieniło.
  • 2432 / 529 / 155

02 października 20192IMY2 pisze:
Mam problem z plastikowa przezroczysta otoczka na concercie, jest ona pod tą głowną, widac przez nią 2 czesci tabletki, jak jej sie pozbyc?
Bardzo dobrze schodzi zmywana ciepłym wacikiem z wodą utlenioną (aby podgrzać, wystarczy kropla ciepłej wody).

///Wątek zamykam, myślę, że FAQ można już uznać za kompletne, a sugestie proszę kierować na pw :extasy:
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 1103 uczestników Wejdź na czata