Metylofenidat - FAQ

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 6 / / 0

Opisze swój sposób przygotowywania mediknet cr z kuleczkami do sniffu. :nos:

Nie tracimy przytym ani troche substancji więc.

Przygotowujemy jakąś kartkę tylko ważne żeby była gruba tak jak np. A4, ale na pewno nie z zwykłego zeszytu bo może się przerwać. Wycinamy nie duży kwadrat z naszej kartki około 10cm x 6 cm i zaginamy ją tak jak na zdjęciu, wtedy powstaje tak jakby torebeczka z której nic się nie wysypie. Gdy już to zrobimy to wsypujemy zawartość kapsułki do środka i bierzemy coś twardego (ja polecam klej w sztyfcie) i mocno po tym jeździmy lub uderzamy. Polecam przycisnąć nasze narzędzie i wałkować mocno. Robimy to aż kulki sie nie zmielą w proszek. Tym dłużej będziemy zgniatać tym czystszy proszek bez kuleczek otrzymamy. Gdy już zmielimy to wszystko już jest gotowe.

Sposób jest szybki i skuteczny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1 / / 0

Mam problem z plastikowa przezroczysta otoczka na concercie, jest ona pod tą głowną, widac przez nią 2 czesci tabletki, jak jej sie pozbyc?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Matka karmiła niemowlę narkotykami?

Śledczy przyznają, że nigdy dotąd nie spotkali się z tak szokującym przypadkiem. Elbląska prokuratura zarzuciła matce 9-miesięcznego dziecka narażenie go na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że kobieta karmiła malucha narkotykami.
  • 45 / 3 / 0

zetrzec za pomoca spirytusu?
  • 90 / 2 / 0

Po MPH zawsze mam zimne ręce i stopy i szybszy puls. Muszę wypróbować ten sposób z nitrendypiną. Załatwię sobie na dniach i dam znać czy cokolwiek się zmieniło.
  • 2400 / 507 / 155

02 października 20192IMY2 pisze:
Mam problem z plastikowa przezroczysta otoczka na concercie, jest ona pod tą głowną, widac przez nią 2 czesci tabletki, jak jej sie pozbyc?
Bardzo dobrze schodzi zmywana ciepłym wacikiem z wodą utlenioną (aby podgrzać, wystarczy kropla ciepłej wody).

///Wątek zamykam, myślę, że FAQ można już uznać za kompletne, a sugestie proszę kierować na pw :extasy:
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata