Diazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2334 / 740 / 0

ja potwierdzam to co zostało napisane w poście wyżej. mimo długiej znajomości z różnymi benzodiazepinami, w tym tymi najsilniejszymi, to diazepam nadal mnie satysfakcjonuje. wiele razy to opisywałem, jedna z moich pierwszych benzodiazepin. jego profil i siła działania jest bardzo dobrze wyważona i nawet taka jedna rolka piątka potrafi wyciszyć i zadziałać nasennie. jeśli chodzi o samą substancje, to jest to bardzo dobra benzodiazepina. powiedziałbym, że dobra dla "początkujących", bo nie jest tak bardzo amnezyjna i ma subtelniejsze działanie.
  • 1358 / 115 / 0

Dla mnie jak diazrpam to jesynie ampolki bo na tabsy szkoda kasy a przy diazepamie iv to chociaz mile wejscie jest ( zalezy od dawki i tolerki jaka mamy juz )

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Słowik rozwinął interes za kratami. Szczegóły największej od lat afery w Służbie Więziennictwa

Trzy piękne adwokatki dla gangsterów miały skorumpować blisko dwudziestu funkcjonariuszy Służby Więziennej. Dzięki temu Słowik i jego partnerzy mogli handlować w warszawskim areszcie, czym tylko chcieli.
  • 152 / 8 / 0

Jamedris dziękuje za odp. Z tym ze ja pregabaline już biorę od kilku tyg z powodów neuropatyczny boli głowy i twarzy. . Niestety nie pomaga zasnąć a co gorsza mam wrażenie ze dzieje się wręcz odwrotnie ..
Mam w domu estazolam i jak zrobię mix 3 zolpi i estazolam to ok. Śpię. Budzę się wypoczęta , cały dzień funkcjonuje. Z tym ze znowu 3 zolpi przestają mi wystarczać żeby zasnąć (zeszłam z 6) , zaczęły się kłopoty w życiu - zdrowotne i już mam chęć brac 4-5 zolpi i estazolam do tego.
Trittico fatalnie działa na mnie na drugi dzień - jestem nieprzytomna.
A może mianserin ? Ratunku bo nie mam teraz fizycznej możliwości iść do lekarza a znowu mam ochotę żreć więcej zolpi.
  • 599 / 19 / 0

Jakie są typowe objawy skrętu po benzo? Trzy tygodnie temu odstawilem Hydroxyzyne a od wczoraj się chujowo czuję. Jakiś łeb mam skolowany i niepokój odczuwam. Czasami zarzucam klona czy diazepam ale staram się nie uzależnić fizycznie, jednocześnie mam problem z depresją i stanami lękowymi i może to jakiś gorszy okres po prostu. Ostatnie benzo, klon i diazepam, brałem 04.10.
  • 2334 / 740 / 0

nie będę teraz wymieniał symptomów, bo twój stan nie jest spowodowany przez benzodiazepiny, a na pewno nie przez odstawienie śmiesznej hydroksyzyny. jeśli faktycznie stosujesz te leki rzadko, to nie brałbym ich w ogóle pod uwagę przy szukaniu przyczyny. jesteś tylko człowiekiem i masz prawo czasami czuć się gorzej.
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

13 października 2019lufa9999 pisze:
Jakie są typowe objawy skrętu po benzo? Trzy tygodnie temu odstawilem Hydroxyzyne a od wczoraj się chujowo czuję. Jakiś łeb mam skolowany i niepokój odczuwam. Czasami zarzucam klona czy diazepam ale staram się nie uzależnić fizycznie, jednocześnie mam problem z depresją i stanami lękowymi i może to jakiś gorszy okres po prostu. Ostatnie benzo, klon i diazepam, brałem 04.10.
wiesz; "czasami zarzucasz klona"- różnie to można rozumieć- dla jednego to może być raz tygodniu, dla innego raz w miesiącu, i - "czasami"- TO ZALEŻY OD KIEDY-od kilku miesięcy czy np. kilkunastu lat....-coś musisz więcej napisać szczegółów -
sama HYDROKSYZYNA - to drobnostka porównując do BENZO
  • 599 / 19 / 0

Raz w tygodniu, staram się raz w tygodniu zarzucać. Nieraz jest to raz na pięć dni a nieraz raz na dwa tygodnie. Tak jest od kilku miesięcy. No i duże ilości, klon 4-6mg jednorazowo, diazepam do 100mg jednorazowo. Tolerancję mam wysoką. Raz biorę to, raz to.
  • 1358 / 115 / 0

Wracajac so ktoregos posta wstecz to hydroksyzyna dla dla mnie cukierek cos jak lizak dla dzieci .. bo ani dzialania ani nic ..
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

13 października 2019michass90 pisze:
Wracajac so ktoregos posta wstecz to hydroksyzyna dla dla mnie cukierek cos jak lizak dla dzieci .. bo ani dzialania ani nic ..
zgadzam się w 100%, hydra tylko co najwyżej straszak
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

13 października 2019lufa9999 pisze:
Raz w tygodniu, staram się raz w tygodniu zarzucać. Nieraz jest to raz na pięć dni a nieraz raz na dwa tygodnie. Tak jest od kilku miesięcy. No i duże ilości, klon 4-6mg jednorazowo, diazepam do 100mg jednorazowo. Tolerancję mam wysoką. Raz biorę to, raz to.
hydroksyzyna to pretekst(?), bo wydaje mi się, że problem leży w benzodiazepinach, 100mg rolek na raz- to naprawdę sporo..., nie mało dosłownie :uwaga:
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata