3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 853 / 93 / 0

DuchPl nie zmierzyles po tych 300mg?
  • 622 / 69 / 0

08 października 2019Kochanek Heleny pisze:
DuchPl nie zmierzyles po tych 300mg?
ostatnie co miałem wtedy w głowie to sobie mierzyć ciśnienie... wiedziałem (czułem) że jest źle, przyjebane za mocno i trzeba coś z tym zrobić bo można już nigdy potem nie mieć okazji mierzyć ciśnienia. Gdy "fazę" ogarnąłem - to co wtedy dał mi Pent to było epickie przeżycie. Nie znam lepszego stima.

A za 3jką tęsknię codzień... ćpuny tak majOM

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Inwestujesz w konopie? Ten rynek wart jest miliardy

Medyczną marihuaną zainteresowało się wiele firm, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rozwojowi branży zaczęły sprzyjać także nowe regulacje. Dzisiejszy rynek legalnej marihuany jest już wart miliardy dolarów, a spółki z tej branży są notowane na giełdach.
  • 853 / 93 / 0

Ja zawsze mierze :)
  • 622 / 69 / 0

09 października 2019Kochanek Heleny pisze:
Ja zawsze mierze :)
mając banie myślisz o ciśnieniomierzu? obym nigdy nie brał tego co ty ;)
  • 853 / 93 / 0

Niestety, nerwica lękowa od nadmiaru dopaminowcow. Był moment, że bez benzo w ogóle nie miałem co podchodzić pod cokolwiek stymulujacego.
Wyleczylem się odstawiajac wszelkie stymulanty, od paru lat właściwie mnie nie ciągnie. Jakiegoś mapb bym wrzucił, albo dmara, ale na pewno nigdy żadnego ketona, nigdy więcej.
  • 853 / 93 / 0

Każdy jest chory, tylko większość nie zdiagnozowana :)
  • 22 / 1 / 0

Pytanie do osób które miały styczność ze "starą" dobrą trójką, czy źrenice na pasku są tak rozwalobe że nie widać tęczówki? W latach 12-13 bawiłem się z substancją ktora w działaniu podobna do opisów działania trójki, tylko te oczy mnie zastanawiają, takie czarne cały jak z bajki kojarzą mi się z MDMA , czy po trójce też takie są?
  • 706 / 17 / 0

Dostałem to ostatnio w gratisie. Jakość raczej dobra choć pierwszy raz testowałem.

Jednego nie potrafię zrozumieć. Odkąd miałem okazję - jeszcze w czasach legalu - próbować mefedronu, to uważałem go za chujowy keton - dający fizycznie prawie to co efedron tylko z popierdoleniem myśli. Generalnie jestem wrogiem mefedronu można powiedzieć ale jak tutaj się naczytałem o tym 3-MMC, jaki to nie jest zajebisty i tych porównań do mega to mnie po spróbowaniu pusty śmiech ogarnął. Jak na mój gust to wam ktoś jakiś syf sprzeda(wał)(je) jako mefedron..

Nie ma co wzorować się na wpisach z forum. 3-MMC jest dla mnie poniżej średniej. Może na czasy częściowego nielegalu był ok ale też przy Hexie się chowa. Nic specjalnego. :uwaga:
  • 767 / 44 / 0

To jadłeś gówno a nie 3mmc jak dostałeś w gratisów to mix jakiś chujowych ketonów pewnie :) co podjazdu nie ma do prawdziwej trójki która była jednym z best drugsow ever
  • 622 / 69 / 0

15 października 2019xterk12 pisze:
Pytanie do osób które miały styczność ze "starą" dobrą trójką, czy źrenice na pasku są tak rozwalobe że nie widać tęczówki? W latach 12-13 bawiłem się z substancją ktora w działaniu podobna do opisów działania trójki, tylko te oczy mnie zastanawiają, takie czarne cały jak z bajki kojarzą mi się z MDMA , czy po trójce też takie są?
Tęczówka potrafi zaskoczyć na bani... ale nie wyglądasz nigdy jak kosmita z wielkimi czarnymi oczyma

( chociaż w sumie.. po zapodaniu konkretnej dawki - niektórzy mi kosmitów przypominali ;) )
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata