Baklofen - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 81 Strona 3 z 9
Rejestracja: 2018
 • 3 / / 0

i wgl nadaje sie to do mixu z ssri? ewentualnie hydro?
Rejestracja: 2018
 • 868 / 43 / 1

alko+tramadol+benzo+balco, to była próba samobójcza i dziękuję bogu, że nic mi się nie stało na zdrowiu oraz przeżyłem.Całkowita zapaść i pobyt w szpiatlu, psychistryczne sprawy i tak dalej.Byłem wtedy idiotą, ale teraz dobrze, że nie mam depresji i słyszę tylko głosy oraz się mam śmiechy bez powodu i takie tam.Bóg ulitował się nad moją duszą.Może to sprawka obcych jaszczurów z kosmosu, ale tego co mówi do mnie, a inni tego nie słyszą.Bóg chyba nic nie zrobił, to była jaszczurkowa interwencja z powodów wyzysku mojej osobowości.Pobierają oni ciepło z mojej głowy, zrobili to z powodów ich portfela, albo nie zrobili.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Boss narkogangu skazany na 11 lat więzienia. Przemycał haszysz w luksusowych autach

Po prawie roku procesu Sąd Okręgowy w Przemyślu nie miał najmniejszych wątpliwości: 49-letni Sergiy G. z Ukrainy kierował gangiem, który przemycał haszysz z Hiszpanii na Ukrainę i dalej do Rosji. Za kierowanie grupą przestępczą wymierzono mu „raptem” pięć lat więzienia. Jednak bossowi mina zrzedła, gdy sąd podliczył, ile mu się „należy” za zorganizowanie przerzutu 237 kg narkotyku w 2017 r. Tu nie było taryfy ulgowej – 10 lat odsiadki, 200 tys. zł grzywny i „na deser” 50 tys. zł na zwalczanie i zapobieganie narkomanii. Karała łączna wyniosła 11 lat.
Rejestracja: 2018
 • 616 / 115 / 2

Ja po zażyciu 2x10 mg baclofenu zażyłem po ok. 8 godzinach PST z dość słabego maku- Bakalland 89 (250 g) i muszę powiedzieć że miałem wrażenie że PST działa bardziej intensywnie, że Baclo podbija jej efekt. Czytałem gdzieś inną opinię o tym miksie że nie działa, być może trafił się lepszy mak (seria w serii), dobrze by było by to ktoś jeszcze sprawdził.
Rejestracja: 2010
 • 4830 / 873 / 32

Ja polecam mix baclofenu z pregabaliną.
Dobrze razem się łączą w parę i tańczą w mózgu.
Z amfetaminą też dobrze się łączy. Choć nie jestem amatorem fety, to baclofen daje od siebie nutkę euforii.
metkatynon na baclofenie też miażdży - pozytywnie.
Z psychodelikami, MDMA - super podbija tripa.
Łączyłem go ze wszystkim chyba. Nie zauważyłem negatywnego wpływu.
Z GBL odradzam. Szatańska euforia i wysokie libido.
Zostawiam go na odstawkę.
Rejestracja: 2016
 • 443 / 117 / 0

75 mg baklofenu + 5 mg diazepamu, z praktycznie zerową tolerką na BDZ (różnica czasowa jakieś 1,5 h) - srogo było i to na tyle, że obawiałem się poważnie o depresję oddechową. Jednak ten stan największego ujebania zaczął puszczać powoli i po 1 h wyszła z tego całkiem przyjemna faza. Jednak nie jestem wielkim admiratorem miksów. Miksuję jedynie wtedy, jak jakiejś substancji mam za mało, a czuję się jeszcze nieporobiony do końca. Poza tym uważam, że jeżeli już miksować to nigdy podobne z podobnym, jeżeli już depresanty to o różnych lub częściowo różnych punktach uchwytu, jak np. w tym przypadku.
Rejestracja: 2016
 • 443 / 117 / 0

Z pregabalina miks raczej anksjolityczny z zaznaczonymi właściwościami przeciwdepresyjnymi; chodzi zwłaszcza o fobie społeczną. Wadą jest mniejsze działanie energetyzujace i zwiększające motywację. Zaletą jest duża gadatliwosc.
Rejestracja: 2017
 • 2743 / 889 / 0

dla mnie dobrym połączeniem są lżejsze i mniej lżejsze stymulanty jeśli chodzi o baklofen i różne miksy. kofeina bardzo dobrze znosi zamułkę przy większych dawkach i potęguje efekt stymulujący baklofenu. przy miksie z amfetaminą dostawałem ciarek na plecach i byłem bardzo rozgadany, świetny euforyczny miks.
Rejestracja: 2018
 • 12 / / 0

Czołgiem,

Taka sprawa, w końcu przepisano mi baclofen na plecki bolące ;)
Jeszcze próbuje skołować pregabę.

Mix: 50mg Baclo + 150mg Pregaby + 5-7mg 4F-MPH ?

Bo kofeina praktycznie juz na mnie nie działa jako że pije 3 kubki kawy mocnej dziennie...

Bo jak rozumiem przy tym miksie, GBL z 4FMPH wymięka ?
Rejestracja: 2019
 • 1 / / 0

Halo. Wie ktoś jak zadziała baclo z MDMA? Warto próbować/ryzykować czy nie bardzo?
Rejestracja: 2018
 • 868 / 43 / 1

@Florek2143 Na pewno zwiększy euforię i empatie, a o bezpieczeństwie mixu nie wiem.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Posty: 81 Strona 3 z 9
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości