Jakie palicie papierosy?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 2 / / 0

Każdy papieros waży 0,8g wiec powinien miec tyle samo nikotyny, wyjmowalem nawet filtry z tych nieb i czerw papierosow i je porownywalem i zero roznicy. Moze ktos zechce przeprowadzic moj eksperyment? Z nieb papierosa wyjąć filtr pęsetą i wypalić go po prostu bez filtra. Ja sprobowalem i dzialanie jest mocniejsze, mozecie napisac czy porownywalne do czerw. Bardzo mnie to ciekawi, bo tak jak pisałem każdy waży 0,8g i ma tyle samo nikotyny wiec nie rozumiem czemu czerw sa mocniejsze od nieb, moze te czerwone podlewaja syntetyczna nikotyna, amoniakiem czy jest on genetycznie modyfikowany zeby zawieral wiecej nikotyny hmmm?

Adm

• 331 / 8 / 0

Dawniejsze LMy czerwone to rzeczywiscie byly mocne,teraz daja podwojny filter to jest lipa,nie cierpie papierosow z tym filtrem.Tak samo LD czerwone tez byly mocniejsze od niebieskich,teraz nie wiem.Teraz sa PSy w roznych kolorach paczki,ale wszystkie maja jednakowa moc.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Osoby biseksualne i homoseksualne częściej używają marihuany, niż heteroseksualne

Badanie, opublikowane w czasopiśmie Drug and Alcohol Dependence analizuje różnice w częstotliwości spożywania marihuany przez kobiety heteroseksualne, homoseksualne i biseksualne.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 13 / 0

LM FORWARD. Palę tylko przy ciągach z dragami typu benzo / opio.
  • 258 / 23 / 0

od pieciu lat niezmiennie mentolki; najczęście PALL MALL, względnie LD, ale makm zamiar rzucić w tym roku ten wstrętny nałóg
  • 258 / 23 / 0

ja mam najgorzej przy wódce, wtedy papieroski lecą szybciutko, a rano od kaca głowa "kwadratowa", a jak nie pije alko to paczka mi starcza na 3dni... pora ograniczyć alko-wyjdzie na dobre pod każdym względem
  • 1 / / 0

wlasnorecznie robione z tytexu na kilogramy nabijarka elekt za 30 zl chwila 5 minut i gotowe
  • 45 / 1 / 0

Kręcone w stylu OCB zielone + tytoń West RED. Dość wydajne, jednak rzucenie palenia coraz bardziej jawi się jako jedyne prawdziwie korzystne rozwiązanie całego problemu.
  • 26 / 1 / 0

wiele lat paliłem Rothmansy i Camele rzucilem 2 lata temu wam też to polecam
  • 518 / 262 / 2

LM-y grube z klikiem.
  • 257 / 7 / 0

Najtańsze, aktualnie RGD
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata