Suplementy na siłownię

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 195 / 13 / 0

08 czerwca 2019otwieraczdopiwa pisze:
Szukam supli na pobudzenie syntezy endogennego testosteronu. Znalazłem taki stack:
– Buzdyganek (Tribulus terrestris)
– Tongkat ali (Eurycoma longifolia)
– Ashwagandha (Withania somnifera)
Męczennica (Passiflora incarnata)
– Resweratrol (Polygonum cuspidatum)
– Piperyna (Piperis nigrum)
– DHEA (Dehydroepiandrosteron)
– Witamina D3 (Cholekalcyferol)
w nieznanych mi proporcjach.

Do tego planuję dorzucić 400mg Horny Goat (20% ikaryny) i 400mg różeńca (3% salidrozydów). Ma to szanse zadziałać i jest sens ładować w to kasę?
One tylko podnoszą libido/wigor co często jest mylone z podniesionym testosteronem. Pozwól, że skoczę w tygodniu do przychodni po kopię wyników(zalałem herbatą) przed i trakcie 6 tygodnia łykania Tribulusa to bez obrazy... ale posrasz się z wrażenia jak mi teść skoczył. Czytaj- żenada.

W DAA też uwierzyłem (5g dziennie) i lekko poprawionego nastroju gówno dało. Na teścia tylko sterydy lub leki. :)
  • 103 / 5 / 0

Jest jakaś reguła, że jakaś forma treningu jest lepsza od drugiej np. kalistenika od siłowni lub odwrotnie, pod względem samopoczucia, mentalnych korzyści, umysłu, poziomu energii, układu nerwowego itd.? Jakie formy aktywności sami preferujecie? Niedługie kardio, 20min po treningu 3x w tygodniu jest optymalne czy też może zbędnie obciążać?

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Eksperci: sztuczna inteligencja może wspomóc leczenie uzależnienia od alkoholu

W Internecie dostępna jest darmowa aplikacja, która może wspomóc osoby uzależnione od alkoholu w zmaganiach z nałogiem. "To unikatowe rozwiązanie, jedno z dwóch na świecie opartych na sztucznej inteligencji".
  • 4 / / 0

08 czerwca 2019otwieraczdopiwa pisze:
Szukam supli na pobudzenie syntezy endogennego testosteronu. Znalazłem taki stack:
– Buzdyganek (Tribulus terrestris)
– Tongkat ali (Eurycoma longifolia)
– Ashwagandha (Withania somnifera)
Męczennica (Passiflora incarnata)
– Resweratrol (Polygonum cuspidatum)
– Piperyna (Piperis nigrum)
– DHEA (Dehydroepiandrosteron)
– Witamina D3 (Cholekalcyferol)
w nieznanych mi proporcjach.

Do tego planuję dorzucić 400mg Horny Goat (20% ikaryny) i 400mg różeńca (3% salidrozydów). Ma to szanse zadziałać i jest sens ładować w to kasę?
dhea i d3 i to dzialalo a reszty nie poczulem prawei wogole
  • 1 / / 0

A jakie przedtreningówki polecacie?
  • 1129 / 322 / 0

Samoróbki. Serio, ceny przedtreningówek, ilość dawek w pace i ilość niepotrzebnego albo nieaktywnego syfu to jakiś żart. Najlepiej samemu zrobić tak żeby w dawce ci wychodziło 15-20mg efedryny (zależnie od tolerancji, preferencji, jak nie zrzucasz obecnie tłuszczu to możesz w niższą dawkę celować), 200mg kofeiny (można i więcej ale dla mnie to idealna dawka, pamietać trzeba że z efą działa synergicznie), 3-5g kreatyny, ewentualnie jeszcze coś na pompę. Z gotowców to chyba tylko Dorian Yates Nox Pump mi podszedł, przy dłuższych seriach to aż rozrywało od tego ukrwienia, treningi też sporo dłuższe można było trzaskać i mniej odpoczynku między seriami, bez negatywnego wpływu na ilość powtórzeń, obciążenie, technikę.
  • 400 / 16 / 0

18 września 2019ToysBox pisze:
A jakie przedtreningówki polecacie?
Przedtreningowki jakie moge polecic to
Boogieman od treca chyba
Stimul 8
kofeina + efedryna powinny pomoc
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata