Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 5 / 5 / 0

Ja sobie przypomniałem ostatnio magię kanna z czasów am2201 znalazłem wora, lotnisko i bum
Było zajebiście ale prawie umarła mi dziewczyna. Dobrze że byłem tak zrobiony że nie zauważyłem bo by mi fazę popsuła xD
  • 948 / 82 / 0

Jest coś wartego z kanna obecnie?

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Zagrożenia neuropsychiatryczne w leczniczym stosowaniu marihuany

Omawiając kwestię kompleksowego lub leczniczego uregulowania dotyczącego konopi indyjskich, głównym często słyszanym kontrapunktem, który w większości uniemożliwia rozważną debatę, jest to, że marihuana wywołuje skutki neuropsychiatryczne, które czynią z niej niebezpieczny produkt.
  • 87 / 4 / 0

@rodozz313 A czego szukasz? W związku z tym że na rynku kannabinoidów jest mnóstwo to każdy znajdzie coś dla siebie, czy to będzie coś mocno dysocjującego czy bardziej czillowego. Niektóre kanna w małych dawkach dozowane wolumetrycznie mają działanie bardzo czillujące (jak wg jednego raportu 5-CL-ADB-A) co może wynikać z selektywności do receptora CB2 (który może odpowiadać za "lżejszy" i bardziej opioidowy profil kanna takich jak ULR-144 lub JWH-210), ale trzeba uważać bo granica między "czillem" a mocną fazą jest cienka. Jeśli szukasz czegoś ogólnie mniej mocnego to nadal można znaleźć NM-2201, FAB-144, MPHP-2201 i inne chemikalia - jedne mocniejsze od drugich, ale generalnie nie są takimi kosami jak np. nowe odczynniki typu 4F-ADB lub 5F-MDMB-2201; jak spróbuje 5-CL-ADB-A to dam raport, ale może to potrwać jeszcze trochę czasu i nie chcę eksperymentować w tym samym czasie z psychodelikami i kannabinoidami z uwagi na fakt, że mogą one wzmocnić symptomy HPPD
  • 2 / / 0

Jakie proporcje polecacie na maczane dla średnio zaawansowanego palacza maczane z 5f mdmb 2201
  • 381 / 28 / 0

Na Twoim miejscu zrobił bym minimum 1:100. Dopalić możesz zawsze, a pokarać się nie pokarasz pewnie takim stężeniem. Dla siebie zrobił bym 1:150. Eloooo
  • 47 / / 0

szukam kanna podobnego w profilu dzialania do 5f-akb-48
cos co stosunkowo lagodnie wchodzi, ale zarazem jest mocne i dlugo trzyma.
chill, a nie obuch w leb
  • 381 / 28 / 0

Każde da chillout, pod warunkiem że będzie w dużej proporcji. Jak chcesz takie to rodzina sgt 1:15-50 im więcej tym mniej dysocjacji, a wiecej chillu.
  • 2963 / 403 / 0

Ja dziś zapaliłem małego buszka i od razu (na szczęście) opiatowe działanie z troszkę kannabinoidowym klimatem, nawet serotoninę czuję, trochę dopy - w mikro-dawce dla mnie nawet fajnie to działa, gorzej jak wezmę większego bucha xd

No jednak znajomy dobrze mówił, teraz nasrane tam jest opio, kanna i pewnie benzo, masakra.

No ale też dowaliłem jak kolega u góry benzo.
  • 2963 / 403 / 0

Bez scalenia.

Jestem lam3rem jeśli chodzi o kanna, a troszeczkę miałem z ulicy nawet nie wiem co to za nazwa, u mnie faza zaczyna się tak (oczywiście w malutkiej dawce), pale i jest od razu kannabinoidowe działanie którego nienawidzę, po prostu źle się czuje a czasem mam noddy i lekkie halucynacje ale trwa to max 20-30min, następnie odczuwam serotonine z dopaminą coś w tym stylu wtedy już pobudza mnie z nutka przyjemności, nie wiem czy substancje opioidowe działają wcześniej ale jest fajna chęć na działanie itp.

No i trzecie działanie to typowe opio swędzenie, histamina wywalona, jest przyjemnie.

Czyli te kanna to mają w sobie z kilka grup substancji, domyślam się że mega łatwo to przedawkować i zwyczajnie umrzeć.

Nie wiem jaki związek ma najmniejsze działanie kannabinoidowe? Chciałbym czuć tylko serke, dopę i opio xd ale pewnie nie ma takiego dopka, a zwłaszcza chyba już wszystkie są nielegalne (nie wiem).

Uzależnia potężnie... ale chyba nie będę tego palił, zbyt ryzykowne a tym bardziej no trzeba się naprawiać ;) w sumie nie wiem po co to napisałem ale niech będzie.

Co do 2ch dni na kanna z ulicy spoko się bawiłem i dobrze że doświadczyłem, bo już świadomiej wiem ocb.
  • 529 / 101 / 0

A czy doświadczył ktoś bezsenności po odstawieniu synt. kanna ? Ja miałem tak że na gotowej mieszance byłem przez 3-4 dni, jaranie w opór, a potem przy odstawieniu 3-4dni bezsennności. Do tego biegunka, fale zimna, gorączka
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 1207 uczestników Wejdź na czata