Iniekcje - wątek ogólny

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1054 / 48 / 0

No lol, trochę już za późno na klamstwa, mów jak jest. Spora szansa że lekarz zacznie Cię traktować jak śmiecia, ale ma obowiązek pomóc.
  • 3309 / 312 / 0

Złota łopata za odkopanie tematu...

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

"Zastąpił leki mefedronem". Dostawca zatrzymany, pizza nie dojechała

Dostawca pizzy przyznał się do problemów z narkotykami i - jak podaje straż - próbował przekupić funkcjonariuszy.
  • 2592 / 917 / 1

Tam złota...Brązowa maksymalnie. Na złotą zasłużyłgośc, coodpisywał dlagościa w temacie okrwotoku z nosa po fecie z 2009 roku. Paradoksalnie zanim temat zamkniętoz 2 strony odpowiedzi i dyskusji było...

Temat wyczyszczę z offtopu jutro.Nie panikować i nie zgłaszać flodowo!
  • 142 / 13 / 2

Jakiś sposób na pochowane żyły?
Jestem spasły, a na dodatek żyły mam strasznie pochowane.
Staza mało co pomaga, zegarówki przeorane, a na dłoniach bardzo słabo je widać.
  • 134 / 15 / 0

Weź kijek, przywiąż do niego sznurek, do sznurka butelkę półtoralitrową. Chwyć oburącz wystaw ręce do przodu na wysokość barków i ruchami nadgarstków nakręcaj na kijek sznurek z obciążeniem. Ruchy szybkie co by podpompować przedramię. Po minucie wyjdą.
  • 524 / 27 / 2

Ja mianowicie mam pewien problem, bo raz przebiłem żyłę w prawej ręce podając metkat i potem nerwowo wyciągnąłem igłę zaczepiając się chyba o ścięgno. Od tego momentu miejsce chyba puchnie. Jutro mam na badania krwi, powiedzieć laborantce jak sytuacja wygląda?
  • 357 / 27 / 0

Chyba najlepiej powiedzieć tak mi się wydaje.. Co w końcu zrobiłeś?
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata