Iniekcje - wątek ogólny

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 3661 / 452 / 0

Złota łopata za odkopanie tematu...
  • 2904 / 1190 / 1

Tam złota...Brązowa maksymalnie. Na złotą zasłużyłgośc, coodpisywał dlagościa w temacie okrwotoku z nosa po fecie z 2009 roku. Paradoksalnie zanim temat zamkniętoz 2 strony odpowiedzi i dyskusji było...

Temat wyczyszczę z offtopu jutro.Nie panikować i nie zgłaszać flodowo!

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Młodzi Niemcy przerzucają się z alkoholu na narkotyki

Młodzi Niemcy mniej palą tytoniu i piją alkoholu, ale częściej sięgają po miękkie narkotyki, zwłaszcza marihuanę. Raport w sprawie korzystania przez nich z używek przedstawiła Federalna Centrala Informacji o Zdrowiu (BZgA).
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / 22 / 2

Jakiś sposób na pochowane żyły?
Jestem spasły, a na dodatek żyły mam strasznie pochowane.
Staza mało co pomaga, zegarówki przeorane, a na dłoniach bardzo słabo je widać.
  • 264 / 45 / 0

Weź kijek, przywiąż do niego sznurek, do sznurka butelkę półtoralitrową. Chwyć oburącz wystaw ręce do przodu na wysokość barków i ruchami nadgarstków nakręcaj na kijek sznurek z obciążeniem. Ruchy szybkie co by podpompować przedramię. Po minucie wyjdą.
  • 626 / 54 / 2

Ja mianowicie mam pewien problem, bo raz przebiłem żyłę w prawej ręce podając metkat i potem nerwowo wyciągnąłem igłę zaczepiając się chyba o ścięgno. Od tego momentu miejsce chyba puchnie. Jutro mam na badania krwi, powiedzieć laborantce jak sytuacja wygląda?
  • 420 / 36 / 0

Chyba najlepiej powiedzieć tak mi się wydaje.. Co w końcu zrobiłeś?
  • 10 / / 0

leo762 zwracam Honor. Co do tych analogów 😱. Moja przygoda z kryształem na jakiś czas się zakończyła. Ciekawe, że w momencie, gdy dwa dni pojechałem na takim pięknym, wręcz przezroczystym. Ludzie😳😳😳. Myślałem że się uduszę, bądź co bądź wcześniejsze też nie były słabe, ale widocznie analog, bo to nie do opisania. Pomimo, że następny strzał, No może dwa coś dały. Później stagnacja🙄. Pójdę się z Helenką przeprosić i się zastanowić co to się, ze mną stało się🤦🏻‍♂️. Najgorsze jest to, jak to pali kable. Myślę, że szybko można na ciśnieniu sobie popalić nawet zapasowe, tylko kto w tamtym czasie o tym myśli. Ogień, ale nie wiem, jak ktoś, kto się tylko nastawia na mef ciągnie latami🤔.
  • 8 / 4 / 0

Czy roztwór nebbud budesonide nadawać sie będzie do oxy, tak samo, jak sól fizjologiczna?
  • 52 / 22 / 0

@skeleton101 Absolutnie nie ! Nie i jeszcze raz nie. I jako „steryd” to się też nie sprawdzi nie ma szans. To jest jeden z najsilniej działających glikokortykoidów. W ogole nie podaje się go w zastrzykach, nigdzie.
  • 8 / 4 / 0

Dobrze wiedzieć, bo mam tego w domu dużo i mnie ciekawiło.
Najchętniej bym kupiła wodę do iniekcji, ale że jest na receptę to raczej mi się nie uda.
Czy może komuś się udało bez recepty kupić?
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata