Buprenorfina - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 1 / / 0

Nie wiedziałem, że taka knajpa wgl. jest. Fajnie, ale bura 2mg noskiem mnie nie grzała prawie. Czy te 2mg to już za dużo i działa antagonistycznie? Lepiej trzymać w buzi po uprzednim zalaniu paszczy ciepłą wodą czy wciągnąć? Gdzie większa biodostepność/długość działania? Wiem, że najlepiej i.v, ale jeszcze w praktyce nie umiem. :/

180

• 45 / 3 / 0

Pewnie tolerancja na opiaty spora ja dopiero przy 10mg/podjezykowo czuje się ok. Na pewno stosując bupre tak jak Bóg przykazał działa najdłużej. Sniffem trochę bardziej intensywnie ale chyba krócej(próbowałem z 4-5 razy)

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Suwałki. Matka chciała przekazać synowi narkotyki

Funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Suwałkach udaremnił próbę przemytu środków odurzających na teren jednostki.
  • 21 / 1 / 0

09 lutego 2019fajnynick1 pisze:
Nie wiedziałem, że taka knajpa wgl. jest. Fajnie, ale bura 2mg noskiem mnie nie grzała prawie. Czy te 2mg to już za dużo i działa antagonistycznie? Lepiej trzymać w buzi po uprzednim zalaniu paszczy ciepłą wodą czy wciągnąć? Gdzie większa biodostepność/długość działania? Wiem, że najlepiej i.v, ale jeszcze w praktyce nie umiem. :/
Osobiście nie polecam I.V. Za każdym razem jest to dla mnie bardzo rozczarowujące doświadczenie. Naprawdę nie wiem po co co jakiś czas ponawiam te próby (pewnie tęsknota za strzykawką). Kończy się to zawsze nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi: przeczulica skóry, ból głowy, lęki. Po snifie nie mam takich akcji.
  • 23 / 1 / 0

Witam jak byście porównali biodostepnosc i czas działania bupry iv do snifem po albo pr. Mam mało i muszę przetrwać wiec zastanawiam się co będzie najbardziej ekonomiczne iv biodostepnosc największa ale czy sumarycznie to będzie najlepsze jeśli skraca się czas działania? Macie tabletkę bupry i musicie wytrwać dwa dni lepiej pukać cztery razy mała dawkę czy np zjeść dwa razy wieksza
  • 428 / 34 / 0

Ja miałem fajnie, jedno sobie tabsa łykłem i trzymało bardzo sporo godzin.
  • 162 / 15 / 0

Witam a ja z takim pytaniem. Jezeli nie chodzi o kwestie ekonomiczne czy stosowani plastorow zgodnie z ich przeznaczeniem spowoduje mocniesz skret jezeli chce je stosowac dokladnie tydzien. Chodzi o to ze lece do Polski a jestem wjebany w Kratom (50 g dziennie) a mam 2 plasterki 40 mg na ciezkie czasy (nie chce mi sie ich zuc )
  • 16 / 2 / 0

Ile najmniej na Was działa? Ja po 0,2 (1/4 kwadracika 1x1 cm plastra 20 mg Transtec) na zmianę witałam się z przyrodą, z jakiegoś powodu poczułam soę mistycznie, i noddowałam na trawie - było srogo. Tylko mnie taka malutka dawka umie porobić?
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata