Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 156 / 59 / 0
Zauważyłem, że odcinki niektórych popularnych seriali sprawiają wrażenie, jakby były pisane przez ludzi na psychodelikach dla ludzi na psychodelikach. W poniższych przykładach porównywałem odbiór przed i po paleniu i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że właściwy efekt otrzymujemy jednak na haju. Na teraz przychodzą mi do głowy:

Rick i Morty: "Rixty Minutes" S01E08, "Mortynight Run" S02E02, "Total Rickall" S02E04, "The Whirly Dirly Conspiracy" S03E05, "Interdimensional Cable 2: Tempting Fate" S02E08, "Morty's Mind Blowers" S03E08

Family Guy: "Seahorse Seashell Party" S10E02

BoJack Horseman: "Fish Out of Water" S03E04

Na razie dość kreskówkowo, postaram się uzupełniać listę, jeśli temat się przyjmie. Znacie inne przykłady nietypowych odcinków / sekwencji w znanych serialach?
  • 9 / / 0
Myślę, że dużo z odcinków Blickerberry jest równie fazogenne, w samym serialu dużo jest zawartych nawiązań do psychodelików.
  • 11838 / 2298 / 0
South Park s02e04 "Ike's Wee Wee".
Jednym z dwóch głównych wątków jest utrata pracy przez Mr. Mackey i topienie smutków w alkoholu i narkotykach. Najlepsza była próba z LSD : D
https://www.youtube.com/watch?v=Uh7l8dx-h8M

Właściwie to wszystkie odcinki są fazogenne... : D
https://www.youtube.com/watch?v=UJXqnYCWW7Y
https://www.youtube.com/watch?v=8tPbJCQyWYQ
https://www.youtube.com/watch?v=2DPbHbNmDf4
  • 413 / 24 / 0
Moje pierwsze spotkanie z psychodelia to serial animowany :"Ulysses 31"ktory leciał dawno temu w TV polskiej.
W "na wspolnej"niejaka Ola ,dziewczyna z dobrego domu jak rozpoczeła studia prawnicze zaczeła cpac amfe,raz na imprezie jej kolezanka skoczyła z balkonu i jezdzi na wozku.
Ostatnio Bruno tez walił,jego fazy i zwały wyglaja calkiem realnie.
  • 9 / / 0
Bym zapomniał. Chłopaki z baraków, do znalezienia na Netflixie. Inny odbiór na haju, tym bardziej jak przewija się temat zioła non stop, a główni bohaterowie są non stop najarani/najebani
  • 11838 / 2298 / 0
Może nieco odbiega od tematu, ale swego czasu krążył po sieci link do http://www.apocalypsecartoons.com/
Jest to seria porąbanych, animowanych kreskówek. Najlepsze to Rats on Cocaine i Father Tucker. Ostry, poje**ny humor, ale jeśli ktoś ma odrobinę dystansu, to się uśmieje.
  • 26 / 4 / 0
Big Mouth. Dojrzewanie przedstawione w krzywym zwierciadle. Ogromna beka przy oglądaniu na zbaku. Humor lekko chamski ala south park. Śmiało polecam.
Uwaga! Użytkownik NETFLIX jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3090 / 465 / 1
Jak oglądam to intro z ulysses to mnie ciarki przechodzą.
Pamiętasz "Masks"?
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 139 / 21 / 0
BoJack Horseman. Zawsze to oglądam na fazie. Taki animowany sitcom.

2 i pół. Mega-śmiechowe no i Charlie Sheen w pakiecie.

South Park.

Nieco odbije od odcinków ale super fazogenne są mecze w Tekkena. Ta gra ma wszystko, co trzeba (super animacje, refleks, grafika, grywalność, strategia i ,wyczuwanie' przeciwnika płynność i spoko muzę (w Tekkenie Tag 2 na jednej mapie w tle siedzi Snoop Dogg). Mówi się, że Tekken to gra stworzona dla jaraczy... Coś w tym jest bo jest trudna a juggle / combo bazują sporo na pamięci mięśniowej, a ta np mi chodzi lepiej, kiedy się najaram.

Pozdrawiam fanów serii ₹ TEKKEN ₹

Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 413 / 24 / 0
tekken 2 to moja pierwsz gra na PS1 jaka zagralem,jeszcze w salonie gier.Jestem z nia przez wszystkie czesci(z wyjatkiem 4).Nie lubie tylko nowych zawodnikow ktorzy doszli w 6-ce.
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.