Najdziwniejszych bad trip?

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 15 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2014
  • 1724 / 389 / 0


Skojarzyło mi się momentalnie z odjazdami Philipa K. Dicka, niektóre dobrze przedstawione w "A Scanner Darkly". Ale film mnie ciekawi, tzn. wiem że na nim nic nie zobaczę i to zaburzenie neurogospodarki chemii mózgu wywołane zażywaniem stymulantów, tj. psychoza, ale ciekawi mnie co poczułaby taka osoba z zagnieżdżonymi pajęczynami, pajączkami i tak dalej w głowie po odstawieniu i obejrzeniu filmów z tamtego okresu "na spokojnie".
Zakładając, że psychoza ustąpi.
Rejestracja: 2011
  • 1392 / 134 / 0


Mi też przypomina to typową psychozę po stymulantach. Wstaw film lub wrzuć zdjęcia tych nici pająka i białych / czarnych punkcików. Jeśli wszyscy lekarze u których byliście wysyłają go do psychiatry raczej się nie mylą.

Niech odstawi amfetaminę (i inne stymulanty) najlepiej na zawsze. To jest moim zdaniem najlepsze (w sumie jedyne) rozwiązanie. Jeśli jednak jej nie odstawi nie zdziwię się, gdy wkrótce rozetnie swój brzuch i wywali wszystkie jelita na zewnątrz, bo będzie myślał, że wiewiórka go wpierdala od środka. Wóz albo przewóz, czytaj życie z amfą i takimi psychozami, a w niedalekiej przyszłości samobójstwo, lub życie bez stimów, psychoz i powrót do normalności. Decyzja należy do niego.

Nie myśl sobie tylko, że "jakoś to będzie", takie psychozy to już naprawdę zaawansowane stadium, będą coraz bardziej przybierały na sile aż doprowadzą go do śmierci. Krótko mówiąc: albo odstawia stimy na zawsze, albo możecie już odkładać na trumnę i przewiezienie zwłok do Polski (bo to nie są tanie rzeczy). Pisząc odstawia mam na myśli odstawia od teraz, nie od następnego tygodnia, miesiąca etc.

Przyniósł kokainę do przedszkola. Zatrzymano bliskich 5-latka

Policja zatrzymała dwie dorosłe osoby, które mogły podrzucić narkotyki 5-letniemu chłopcu. Sprawa wyszła na jaw, gdy torebkę z białym proszkiem zauważyła jedna z przedszkolanek.
Rejestracja: 2014
  • 727 / 121 / 0


Prosimy o filmik. Co byśmy diagnozę wystawili.
Rejestracja: 2019
  • 45 / 1 / 0


Czułem coś jakby wszystko co mnie otacza się kruszyło i rozpadało, a następnie wbijało we mnie jak szkło. Wiem, wiem, niezbyt ciekawe.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 331 / 115 / 0


No ja akurat znam taki jeden przypadek, gdzie amfetamina powodowała reakcję skórną. Była to reakcja alergiczna na amfę. Wyglądało to tak, że skóra schodziła własnie w postaci takich drobinek, z głowy, rąk też i paznokcie również odchodziły.
Zresztą logika jest prosta - dzieje się to po amfie - to co za filozofia wywnioskować, że to efekt uboczny amfy?
Do tego jest jeszcze problem z psychozą amfetaminową, to tylko pogłębia schizy, jak to się dzieje po amfie to sobie człowiek myśli nie wiadomo co.
Ja to znam sprzed 10 lat, wtedy szukaliśmy z ziomalem co to jest i znaleźliśmy że to jest jakiś tam syndrom właśnie od amfy i innych stymulantów. W medycznej literaturze to też jest znane jako efekt uboczny lekarstwa na ADHD, które właśnie powoduje to samo, a co jest też pochodną amfetaminy.
Powinien przestać brać amfe, bo to go w końcu zabije.
Posty: 15 Strona 2 z 2
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości