DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 854 / 93 / 0

10 postów o soku z cytryny a ten pod nimi poleca picie wody cytrynowej :)
  • 171 / 13 / 0

Czekam sobie aż dex się załaduje i tak sobie myślę, czy też tak ktoś ma(?) , że jeszcze niby nie weszło, ale jednak coś jest inaczej, no czujesz po prostu ze nie jesteś do końca trzeźwy, ale nie jesteś do końca w stanie powiedzieć co się zmieniło.

Mefedron czy Konfident? Ogłosili konkurs na nazwę dla gminnego drona

- Przed nami sezon grzewczy, więc będziemy go widywać na gminnym niebie - zapowiadają władze gminy.
  • 3 / / 0

Tak. I chyba zawsze tak jest w przypadku rzeczy, które się dłużej ładują. Właśnie to nie ma tak szybkiego i mocarnego uderzenia jak np po zajebaniu krechy emy. Wejście jest bardzo subtelne.
  • 416 / 17 / 0

21 września 2019InsaneSuperSand pisze:
Zarzuciłem 900mg po 10 tabletek co 5 minut. Zapijałem sokiem z cytryny a potem jeszcze wypiłem herbatę z imbirem. Efekt taki, że chwilowo bolał brzuch na początku gdy wchodziło, a potem bez problemu. Zarzuciłem loratadyne by uniknąć swędzenia i tak o to przetrwałem trip bez nudności i drapania się.

A sam trip jest nie do opisania :) Pierwsze godziny spędziłem na lataniu po kosmosie i rozmowach z samym sobą, czułem jak całe moje ciało sie wygina, kurczy i rozciąga, a następnie spadałem z niesamowitą prędkością by znów sie unosić gdzieś w przestworzach.

Potem było już tak grubo że pamięć krótkotrwała kompletnie zawodziła. Wstawałem tylko po to żeby stwierdzić że muszę się położyć i tak przez pewien czas w kółko. Włączałem muzykę, wyłączałem, włączałem jakieś filmiki, potem je wyłączałem.

Faza nie do opisania wręcz :)
Brzmi zachecajaco ;) az chyba sam sie skusze na takie zastosowanie DXM jestem ciekaw jak u mnie to bedzie ...;)
  • 387 / 29 / 0

Myślę, które plateau wybrać pod wieczór i noc w apartamencie we wrocławskim Hotelu Europejskim...
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

23 września 2019Codeine420 pisze:
Czekam sobie aż dex się załaduje i tak sobie myślę, czy też tak ktoś ma(?) , że jeszcze niby nie weszło, ale jednak coś jest inaczej, no czujesz po prostu ze nie jesteś do końca trzeźwy, ale nie jesteś do końca w stanie powiedzieć co się zmieniło.
Ja tak miewam. Kiedys zjadlo sie DXM i juz po niecalej godzince odlot na maxa. Teraz na wejscie musze czekac grubo ponad dwie godziny i i tak skromne dzialanie nawet przy dziewiecsetkach, wiec to olalem. Moze kiedys wroce do dexy jara mnie ta zabawna bania a najlepiej jest gdy sie wie w srodku, ze jest sie normalnym, a tu wystarczy przejsc przez mieszkanie i juz widac, ze czlowiek na pewno jest po czyms. Mnie raz tak wywalili po godzinie z grupy, bo gdy przyszla pora na moja wypowiedz mialem nierealnie piskliwy glosik kapli sie i kazali przyjsc na grupe jak wytrzezwieje.

Ostatnio tylko koda po niej tak strasznie nie widac <puszcza oczko>.
  • 45 / 1 / 0

Jestem w trzydniowym ciągu (Dawki do 200mg, na zejściu 100mg +100mg dorzucane).
Dzisiaj rano jakieś 100mg DXM i 1mg klon, wskakiwać 349.5mg wieczorem, czy lepiej nie?
  • 854 / 93 / 0

A czemu nie? DXM fajnie działa w ciagach, zwłaszcza jak nieoczekiwanie załaduje sigme :)
Tylko nie za często oczywiście, nic brane często w ciagach nie jest dobre. Chociaż w dzisiejszych czasach raczej ciężko za dużo latać na deksie :( 30zl za 900mg to jest pieprzona zbrodnia. I jeszcze trzeba latać po tych aptekach, i za każdym razem zmieniać, żeby nie kupować co dwa dni w jednej bo też się przypieprzaja. Ehhhh gdybym wiedział, że tak to będzie kupiłbym te 15 lat temu tussidexu za 5000zl, dziś byłbym jak Pablo Escobar :D
  • 414 / 66 / 0

Do dziś już wszystko dawno by się przeterminowało xd trzy dyszki jak ktoś bierze po 200 mg to nie jest dużo, no chyba że jesteś małym pryszczatym skurwysynkiem co to jeszcze jest na garnku rodziców i nie ma stałego dochodu, reszta to już bajka chodź sam czasem mam żal jak rozjebie za dużo hajsu na dexa albo w jednej aptece kupuje za 14, 50 a w innej znajduje za 11, dwaj ścia,
Kochanek a co jest jak się Sigma załaduje coś w stylu Szałwia wieszcza w dziecięcym wydaniu?
  • 171 / 13 / 0

A czy kłopoty ze snem są normalne po DXM? Ostatnio po 300 mg nie mogłem zasnąć, meczylem się aż do rana.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata