Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8057 Strona 684 z 806
Rejestracja: 2017
  • 2215 / 689 / 0

możesz już dorzucać kolejną dawkę, jeśli chcesz odpowiednio przedłużyć efekty, bo działanie poprzedniej powoli będzie wygasać. alprazolam działa jakieś 4-6 godzin, mówię tu o moim przypadku, większe dawki zazwyczaj dłużej czuję.
Rejestracja: 2019
  • 221 / 27 / 0

Z kilku źródeł dochodzą mnie słuchy, że coraz trudniej dostać alprę 2mg/50tab w słoiczku (braki w hurtowniach). Czy ktoś może potwierdzić to info?

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Handlował dopalaczami, wpadł przez nerwowo zachowujących się klientów

Kaliscy funkcjonariusze pojawili się na jednym z osiedli i zainteresowało ich dziwne, nerwowe zachowanie dwóch osób opuszczających jedną z posesji. 48-latek i 27-latka znajdowali się w samochodzie zaparkowanym przy posesji, a chwilę wcześniej z niej wyszli.
Rejestracja: 2018
  • 2868 / 1172 / 1

Od dłuższego czasu są braki w hurtowniach w różnych częściach kraju. Podobnie zaczyna się robi z 1mg.
Rejestracja: 2014
  • 8883 / 1203 / 0

Trochę dziwi mnie fakt, że jest (czy był) u nas Alprazolam w dawce 2 mg (target market jest chyba jasny :)), a nie ma Diazepamu 10 mg.
Rejestracja: 2016
  • 779 / 127 / 0

Zgadza się chyba najbardziej i najszybciej uzależniające opio jest dostępne w różnych dawkach i formach, a rolki, które mają jak dla mnie prawie zerowy potencjał rekreacyjny (nawet przy braku tolerancji - jest przyjemnie, ale trzeba przyjąć nieporównywalnie więcej od innych bzd dla podobnego efektu), tylko w jednej dawce, w dodatku bardzo często słyszę, że jest trudniej dostać od lekarzy, bo chyba uważany jest za ćpuński lek %-D Albo nie chcą pisać z innego powodu. A wy jakie macie doświadczenia z otrzymywaniem rolek w porównaniu do innych benzo, szczególnie klonów, lorka, czy alrpy?
Rejestracja: 2018
  • 141 / 18 / 0

Piolun pisze:
Biorę alprę 1/1,5 mg co 1-2 dni . W stanach silnego lęku napadowego max. 2,5 mg. Czuję że po 1 mg trzyma działanie prospołeczne i przeciwlękowe i jest okej ale po dwóch dniach bez kolejnej daeki pojawia się zjazd odstawienny i jest nieciekawie delikatnie mówiąc.. Jak będzie wyglądać sytuacja półtrwania alpry w przypadku 1 mg SR, jaka będzie różnica półtrwania o przedłużonego uwalnianiu w przypadku wyrobionej tolerki na 1 - 1,5 mg
A nie wystarczy rozgryźć takiej tabletki SR, by substancja sie normalnie uwalniala?
Rejestracja: 2014
  • 8883 / 1203 / 0

Relanium jest w dawkach 2 i 5 mg - przy czym 2 mg to chyba dla szczurów : )
Lekarze bardzo niechętnie wypisują ten lek. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale Relanium odmówią i zaproponują Alprazolam (który dla nich jest często benzo "pierwszego rzutu").
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 62 / 15 / 0

Po prostu producenci Diazepamu nie postarali sie na pozyskanie polskich lekarzy szkoleniami płatnymi hajsem i innymi profitami. Stąd na rynku nie mamy 10tek a lekarze jako benzo 1 rzutu traktują alprazolam. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Rejestracja: 2019
  • 221 / 27 / 0

Sorry za offtop ale mocno jest odczuwalna różnica w rozluźnieniu mięśni między alprą, lorazepamem i diazepamem? Działanie amnezyjne lora praktycznie uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie w pracy na drugi dzień przy nawet dawce 1,25. Z kolei diazepam żeby zadziałał czytałem że trzeba przyjmować duże dawki i szybko schodzi blister w związku z tym jest nie opłacalny, nie brałem go nigdy a zależy mi na efekcie rekreacyjnym w kontekście rozluźnienia fizycznego. Może ktoś napisze że alpra nie działa rozluźniająco ale ja wyraźnie czuję że czuję się fizycznie zluzowany. Ile Diazepamu trzeba wziąć żeby porównanać do działania alpry 1 mg i jaki jest okres półtrwania tych dwóch substancji zakładając 1 mg alpry i 1,25 lora?
Rejestracja: 2018
  • 2868 / 1172 / 1

Starsi lekarze nie chcą wypisywać diazepamu (Relanium) bo ten lek w latach 80 i 90 był powszechnie stosowany przez miliony polaków do eliminacji skutków chujowego życia w komunizmie i w początkach demokracji. Lekarze w związku z tym kojarzą relanium - drag dla chcących się ućpać. Natomiast Alprazolam jest także dzięki szkoleniom uważany za normalmny lek na uspokojenie itd.

Natomiast młodzi lekarze dzielą się na 4 grupy.
1. nauczona przez starych lekarzy -Rolki to zło
2. nauczona na szkoleniach - alpra to dobro!
3. benzo to zło
4. Kasa za wizyty to dobro!
Posty: 8057 Strona 684 z 806
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości