TESTY NA NBOME?

Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Mam takie pytanie czy sa jakies testy na wykrywanie nbome w moczu? Czy standardowe testy na narkotyki moga wykazac nbome jako jakis inny narkotyk? Bo mam zamiar nabyc ale nie wiem czy czegos nie wykryje na testach ktoremoge miec robione.
  • 1 / / 0

Czuj się bezpieczny, te standardowe nie są w stanie tego wykryć w ogóle

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Dostarczali materiały do laboratoriów narkotykowych. Policja zatrzymała Polkę i jej partnera

Polskie służby współpracujące z Europolem i Eurojustem rozbiły grupę przestępczą, która zajmowała się przemytem prekursorów służących do produkcji narkotyków. Zatrzymano siedem osób w tym Polkę oraz jej partnera, którzy są podejrzani o kierowanie całym procederem.
Wróć do „Testy na obecność i tożsamość narkotyków”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata