PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

49%
1.Tak.
32
46%
2.Kocham i nienawidzę
30
5%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 65

sja

• 21 / 1 / 0

Po kilku dniach przerwy zacząłem czuć tego czeskiego rolmaka, w sumie dziwne bo oprócz Turka i kody nic mocniejszego nie brałem. W każdym razie na mnie dziwnie on działa, bezeuforycznie. Z ostatnich prób: rolmak 9/19 Francja - to samo co baka 55.
Rolmak Turcja (sypany z wazywniaka5kg) nie działa.
Agaholtex Czechy 3/2020 - zachęcający wygląd ale nie działa.
Plan Turcja - 1,5 kg robi fajnie.
Bakalnus 03/2020 Turcja - jeszcze słabiej niż poprzednik t49.
  • 464 / 14 / 0

@sja
Gdy zdajesz relacje jak robi dany mak w ilości X, to przy okazji napisz jakie jest Twoje doświadczenie, jakie dawki np. kody(bo o niej wspomniałeś) dobrze Cię robią. Chociaż może nie być to dla Ciebie łatwe , postaraj się choćby mniej więcej porównać pite PST do kodeiny lub innego opioidu który dobrze znasz (oprócz tramadolu, ponieważ wynik jego działania aż w 70% opiera się na nasileniu i osłabieniu przekaźnictwa odpowiednio serotoniny i noradrenaliny - tylko w 30% jest opioidem).
Inaczej trudno o nawet przybliżone wyobrażenie sobie jak zadziała na każdego z nas.

U mnie(małopolskie) lipa, tzn. czeskie Bakallandy, w sieci Euro jest Fresco czeskie chociaż przed świętami pojawi się francuskie to są to te feralne ziarna wyglądające zajebiście dla nas a nie działające nic a nic. W Carrefour Market tylko czeskie zielone i brązowe z ich logo, Helcomu brak. Delikatesy Centrum - Kresto, czeski, ziarna nie zachęcające w najmniejszym stopniu do zakupu. W Tesco jest SunGrown, oczywiście czeski i wyglądający bardzo ładnie czyli chujowo. Odwiedzę jeszcze Minuta8 ,bo tam był w zimie dopóki nie skończyły się zapasy taki 3/10, działający, francuski O!
Ogólnie widać, że jeszcze nie wszędzie pojawiły się dostawy związane ze zbliżającym się powoli sezonem świątecznym. Liczę ,że cokolwiek się pojawi tak by choć raz poczuć te faze, nawet za kilkadziesiąt zł za faze ale żeby było, a przy mojej tolerancji na majke pewnie nic z tego nie będzie.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zatrzymano trzech Wietnamczyków (+video)

Produkcja narkotyków odbywała się w wilii w powiecie węgrowskim (woj. mazowieckie) - poinformowała Nadwiślańska Straż Graniczna.

sja

• 21 / 1 / 0

Moje doświadczenie to kilka lat kody i mak w przerwach od 2 lat. Dwie duże pąki kody to taki standard , z tym że po kilku dniach na maku przestaje to odczuwać. Z jako takich Maków testowałem bąka 45, 89, zielony kerf chyba 14. To było tak z 1/5 roku temu. Z tych co opisałem ostatnio poleciałbym tylko Plan Turcja ale to chyba tylko Wrocławska Marka i nigdzie już go nie ma, nowe dostawy są już z Czech. mak chociaż był słabszy od powyższych miał bardzo fajny profil działania Jedyny ktory teraz został to ten czeski rolmak w miksie z koda od biedy można coś tam poczuć.
  • 2 / / 0

@sja

I z tego co widzę zdążyłeś wykupić ten rolmak z astry? ;)
Testowałem mak z intermarche bouton,dor. z czech na rok 03.2021 ale nie działa kompletnie.

sja

• 21 / 1 / 0

Tak z astry wziąłem wszystko, jak szukasz to posprawdzaj warzywniaki, dość często można go tam znaleźć tylko nowy dwór i gadów wyczyszczone. Ten mak ma datę 09/19 więc za chwilę juz go nie będzie
  • 2 / / 0

Przepraszam za post pod postem, nie mogę edytować.

Ten bouton'dor był jednak z 01.2021 seria 5526 kraj pochodzenia: czechy. Nie działa.
  • 98 / 23 / 0

No to widzę, że panowie z Wrocka. Ten czeski Rolmak wychodzi w zasadzie trochę drożej niż koda, ale profil dużo lepszy, bo to mak w końcu :) I ja też w Astrze kupowałem swego czasu, ale drogo tam w chuj.
  • 49 / 5 / 0

Czeski Nux 02.2020 nic nie klepie, już przepluczka prawie przezroczysta, bez smaku prawie.

sja

• 21 / 1 / 0

nowy rolmak 07/20 czechy, brak działania
  • 135 / 6 / 0

^ Było to pisane wielokrotnie, że Nuxy z datą 2020 są passe
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata