Ephedra Sinica

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 680 / 144 / 0

Nawet nie wiedziałem, że może być jakiś problem z hodowlą ephedry. 2 lata temu kupiłem nasiona, normalnie wysiałem do gleby w doniczce bez wnikania w tajniki hodowli. Wykiełkowały mi 4 roślinki. Rosły dość wolno, na jesieni je lekko przyciąłem i wstawiłem do mieszkania na zimę, a w następnym roku całkiem ładnie się rozwinęły i rozkrzewiły. Jesienią je ściąłem i wysuszyłem. Koniec historyjki :)
  • 3095 / 1038 / 0

Wyszła Tobie idealne hodowla i nic nie powiedziałes ani fot nie wrzuciles?
Głównym problemem jest gleba ale jak w doniczce wyszło to wystarczyłoby ja troche zimą oslonic od wiatru lub zrobić imitacje naturalnych warunków moze stopniowo by udało sie introdukowac ja do naszej flory.

Tony narkotyków i substancji narkotycznych na czarnym rynku w Polsce

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności.
  • 241 / 2 / 0

Ponowie pytanie apropo suszu na granicy, od chinczykow mozna to tanio kupic, ale czy bezproblemowo?
  • 1602 / 308 / 0

29 kwietnia 2019vortexxix pisze:
Jesienią je ściąłem i wysuszyłem. Koniec historyjki :)
kurde, gdzieś połowa. a brakuje informacji: czy zdążyły "puścić" efedrynę? :świnia:
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata