Substancja do odchudzania

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 307 / 15 / 0

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to clenbuterol
  • 5 / / 0

Stosuje ktoś adipex w kapsułkach? Zamawiał ktoś z neta? Jak działanie?

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Kiedy legalizacja marihuany w Czechach?

Izba Deputowanych Parlamentu Republiki Czeskiej poparła w głosowaniu propozycję poprawki do ustawy o środkach odurzających dopuszczającą uprawę oraz posiadanie marihuany. Projekt ustawy zaproponowany przez deputowanego Partii Piratów Tomáša Vymazala Izba omówi na początku czerwca, w ramach trwającej 49. sesji parlamentu.
  • 1 / / 0

28 lutego 201904pain pisze:
Od około 8 lat mam zaburzenia odżywiania.

Co do tematu to wydaje mi się, że każda mocniejsza substancja działa w miarę dobrze jeżeli stosujemy ją w odpowiedni sposób, i ciężko byłoby wybrać konkretnego faworyta.

Równiez od lat zmagam sie z ed (coś na pograniczu any i bulimii), ostatnio w razie napadów odkuwam się głównie dulcobisem, jednak wiem, że na dłuższą metę tak nie pociągnę. Moje pytanie brzmi, która z substancji, które wymieniłeś będzie najbepieczniejsza? Aktualnie biorę sertralinę (z powodu bpd), żadnego wysiłku nie mam (po wysiłku fizycznym łatwiej o napad), noooo ogólnie zalezy mi na substancji która zniwluje mi napady (nie mylić z głodem fizycznym) ale nie rozjebie do reszty organizmu :korposzczur: :korposzczur:
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata