Jak zabezpieczyć żeby psy nie wyczuły?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 178 Strona 18 z 18
Rejestracja: 2018
  • 334 / 37 / 0


Ja bym nie używał zamknięcia strunowego- może przepuszczać pojedyncze cząsteczki. kilkadziesiąt woreczków PCV kosztuje kilka złotych, są szczelne i bardzo cienkie nawet gdy naszą substancje zapakujemy w 5 czy 10 sztuk, objętość wzrośnie minimalnie (przy pakowaniu ściskamy dłonią torebkę by usunąć powietrze ze środka), każdy woreczek zawiązujemy- to gwarantuje szczelność. Jedyne cząstki zapachowe mogą się dostać na pakunek jako zanieczyszczenia, przenoszone przez pakującego, który miał kontakt z substancją, dlatego należy używać rekawic gumowych przy kontakcie z substancją zapachową, potem je zmienić przy pakowaniu pierwszego woreczka do następnych woreczków. Można też pakować etapami- pierwszego dnia do pierwszego worka- płukanie wietrzenie woreczka, następnego dnia gdy już się sami porządnie domyjemy, pakujemy woreczek nr 1 w kolejnych kilka czystych. I niestety jest problem z wypróbowaniem skuteczności , gdyby była możliwość umieszczenia zapachu bez substancji- np nasmarowanie substancją jakiejś szmatki czy papieru i zapakowanie tego jak wyżej napisałem, potem trzeba wysłać kogoś przez policyjną kontrolę, w razie wtopy znajdą tylko zapakowaną szmatkę (choć moim zdaniem pies nic nie wyczuje jeśli starannie wszystko zrobimy)
PC. Negro- pisałem o przykładzie zmylenia psa tropiącego ślad przez rozlanie nafty.
Rejestracja: 2014
  • 3926 / 694 / 2


Na woreczkach strunowych możecie liczyć tylko na wtopę (nawet na 100 nałożonych jeden na drugiego). One w żadnym wypadku nie są w stanie ochronić towaru przed wykryciem. Prędzej bym stawiał na opakowanie z folii metalowej zgrzewanej w miejscu otwarcia. Tak jak np. czipsy. Potem usunięcie wszelkich chemikaliów z tej powierzchni. Jeśli nie jest to towar składający się z wielu związków chemicznych np. marihuana, to można spróbować rozpuścić lub poddać reakcji cząsteczki związku psychoaktywnego za pomocą substancji do tego adekwatnych z jednoczesnym przewidzeniem, czy opakowanie nie rozpuści się od użytych reagentów. To rozwiązanie czysto teoretyczne, ale tak bym sobie wyobrażał taką paczkę. Czysto hipotetyczne spekulacje, to nadać ładunek cząsteczce i utrzymywać ją w polu elektromagnetycznym, tak by były przyciągane do wewnątrz pojemnika. %-D
Rejestracja: 2016
  • 517 / 261 / 2


W taki hipotetyczny sposób przechowuje się antymaterię.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Th best sposobem na ładunek talerzy będzie pakowarka próźniowa? 3/4 warstwy, każdwa warstwa przemyta alkoholem izopropylowym 99,9% , każda kolejna warstwa pakowana za kilka dni, w tym czasnie bez kontaktu z substancjami. Przeleci coś takiego przez punkt X?
Rejestracja: 2014
  • 7342 / 860 / 0


Skoro piszesz, że to "Th Best" sposób, to po co pytasz, czy przejdzie? : D
Psów (tych co wąchają) musisz spytać.
Rejestracja: 2018
  • 334 / 37 / 0


Woreczek strunowy nie gwarantuje szczelnego zamknięcia- gdy go mocniej naciśniemy może przepuszczać. Zwykła tania torebka z PCV zawiązana gwarantuje 100 % szczelności, jest tania i praktyczna. Pakunek musi być zapakowany w kilka takich torebek bo nie sposób usunąć cząsteczek zapachowych z rejonu węzła pierwszej torebki.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


17 września 2019jezus_chytrus pisze:
Skoro piszesz, że to "Th Best" sposób, to po co pytasz, czy przejdzie? : D
Psów (tych co wąchają) musisz spytać.
Ja nie twierdzę a pytam czy the* best sposobem to będzie.

staraj się pisać po polsku//picabia
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 13 / 0


CIĘŻKI temat, przeszkolonego psa NIE oszukasz. Możesz próżniowo, możesz w kawę, możesz w smołę czy ropę z Arabii możesz w dupę sobie wcisnąć po okrężnicę a piesek i tak przydrepcze i pomacha ogonkiem :)
W tym zakresie pies >człowiek
Posty: 178 Strona 18 z 18
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pompejszyn i 2 gości