Krwiodawstwo, a zażywanie narkotyków.

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Cześć! Pod koniec sierpnia oddawałam honorowo krew i dzisiaj przyszedł do mnie list w którym było napisane, że mam powtórzyć badania w lutym. Nie ukrywam nieco mnie to zmartwiło. Czy coś mi grozi wobec tego? Wiecie z czego mogłoby to wynikać? Ktoś z Was miał taka sytuacje? Ogólnie od 2-3 tygodni byłam czysta od twardych, ale 2 dni przed oddaniem krwi paliłam nieco.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 62 / 15 / 0

Generalnie nie obawialbym sie kwestii natury prawnej. Bardziej zdrowotnej - gdy wykryją choroby we krwi np bialaczka hiv hcv kontaktują sie i proszą o powtorzenie.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

W USA wzrasta wiek, w którym ludzie zaczynają używać narkotyków

Coroczne badania w USA sugerują, że młodzi ludzie coraz bardziej zwlekają z próbowaniem narkotyków.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości