Mdma a stosunek z obcą osobą

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 7 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 0 / 1 / 0

Cześć!

Widziałem jeden temat o MDMA i seksie, ale tam ludzie opisywali jak to było z bliskimi. Czy ktoś po MDMA w krysztale uprawiał seks z nieznajomym? Czy dzięki temu było mniej niezręcznie, mniej krepujaco i choć to.obca osoba czuło się, że się ją zna czy wręcz przeciwnie, było jakoś dziwnie? Ps. Jaka jest mikrodawka A jaka regularna jeśli chodzi o MDMA ?
Rejestracja: 2016
  • 214 / 49 / 0

Trochę zależy jak definiujesz nieznajomymi i co dokładnie masz w planach. Kiedyś używałem z osobą którą wcześniej znałem tylko przez internet, a spotkaliśmy się stricte na ćpanie + seks. Było fajnie, po MDMA generalnie masz w górę libido, dotyk jakiś taki przyjemniejszy, puszczają hamulce itd. To wszystko jest sympatyczne i przy osobie bardziej jak i mniej znanej, chociaż dla mnie więcej plusów miało przy lepszej znajomości. Nie było niezręcznie ani krępująco, ale nie byłoby tak i na trzeźwo, jeśli masz takie obawy to ćpanie raczej ich nie naprawi. Nie zaczeliśmy się też magicznie znać, żadna substancja chemiczna nie ma takich efektów. W drugą stronę tak samo, to co możesz dostać to tylko i aż 'podkręcenie' cielesnych efektów. Kwasu nigdy bym przy losowej osobie do seksu nie wrzucał, mimo tego że z osobą bliską było to bardzo, hm, wyjątkowe doświadczenie. MDMA nie widzę znaczych przeciwwskazań, ale nie naprawisz nim tych rzeczy o których piszesz. Pomijam już to że potem seks na trzeźwo traci na 'magii', ale to pewnie wiesz.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Marihuana wpływa na rozrodczość?

Badania naukowe, których celem jest sprawdzenie wpływu tej substancji na układ rozrodczy oraz ciążę, wciąż są prowadzone i daleko do konsensusu naukowców. Jednocześnie raczej nie znajdzie się lekarza, który przyszłej matce poleci kanabinoidy, tym bardziej że są rezultaty badań sugerujących, że marihuana jednak negatywnie wpływa na układ rozrodczy tak kobiet, jak i mężczyzn, a także na embrion i płód.
Rejestracja: 2019
  • 0 / 1 / 0

No tak,ale znikają zahamowania czyli "na trzeźwo" mogłyby się pojawić myśli, a tego i tego może jednak nie spróbuję bo się wstydzę, a po narkotyku mam fantazję i robię tak? Tzn wstyd znika?
Rejestracja: 2009
  • 1669 / 347 / 0

Może być, że będziesz się mniej wstydził a może być tak, że jeszcze bardziej. Istnieje też prawdopodobieństwo, że to co Ciebie na trzeźwo podnieca po MDMA nie będzie. Za to będą Ciebie podniecać rzeczy, które na trzeźwo nie są dla Ciebie atrakcyjne. Jeśli zależy Tobie po prostu na śmiałości to celuj w alkohol/ GBL/ GHB.
Rejestracja: 2018
  • 213 / 47 / 16

Na mnie MDMA zadziałało prowstydliwie lub, jak kto preferuje, proniepokojąco. Stosunek płciowy po eMce należał do przeżyć zdecydowanie nieprzyjemnych, mimo faktu, iż miało to miejsce ze zdecydowanie bliską mi osobą, a sama substancja była testowana testem z SINu. Jak więc widać, również i takie działanie może się komuś przytrafić...
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 15 / 0

MDMA to słaby pomysł. Zwykłe zioło to najlepszy możliwy afrodyzjak. Zmysły miażdżą, przeżycie przygodnego seksu z obcą osobą w ten sposób to doznania do końca życia <3
Rejestracja: 2018
  • 456 / 50 / 0

12 września 2019Happyend pisze:
Cześć!

Widziałem jeden temat o MDMA i seksie, ale tam ludzie opisywali jak to było z bliskimi. Czy ktoś po MDMA w krysztale uprawiał seks z nieznajomym? Czy dzięki temu było mniej niezręcznie, mniej krepujaco i choć to.obca osoba czuło się, że się ją zna czy wręcz przeciwnie, było jakoś dziwnie? Ps. Jaka jest mikrodawka A jaka regularna jeśli chodzi o MDMA ?
miałem taką sytuację z dziewczyną, którą widziałem drugi raz w życiu i było świetnie - żadnych oporów (ale daleko temu do ketonowego zezwierzęcenia), miła atmosfera, tak totalnie luźno i emocjonalnie. dawka 250mg na głowę. po kilku h dorzutka 125 i sprzęt już wtedy odmówił posłuszeństwa.
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1318 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Frosthy i 4 gości