Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 112 / 6 / 0

Gdzie najlepiej weed w Berlinie? Czy tym Görlitz parku to dilerzy tylko w nocy są czy za dnia też? Pozdr
  • 188 / 2 / 0

Przechodząc przez park w ciągu dnia kilka czarnych samych z siebie powinno Ciebie zaczepić. Sprawdzaj tylko wszystko na miejscu i targuj cenę.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

60-letni łodzianin chciał się zabić dopalaczem. W tym celu zaupił kryształ za 100 zł

60-letni mężczyzna trafił na toksykologię po próbie samobójczej. Planował odebrać sobie życie zażywając dopalacz. Miał to być tak zwany „złoty strzał”.
  • 1 / / 0

weed w okolicach Worms/Mölsheim gdzie szukać? :liść:
  • 5 / 4 / 0

Czy ktoś może odpowiedzieć jak wygląda sytuacja w DE z gieblem? Czy działa zamawianie z tych ogólnodostępnych stron?
Użytkownik zbanowany
  • 1230 / 176 / 0

Prawdopodobnie pare tygodni spedze w Deutschlandzie. Tam jak jest z mj? Region Gelsenkirchen. Wezme cosik swojego ale wiadome ze sie szybko skonczy, NL blisko jest ale moze tam na miejscu jakies opcje? Jak zachowuje sie szwabska psiarnia w przyladku mj ?
  • 21 / 8 / 0

@up Jeszcze nie byłam na dłużej w okolicach NRW, ale możesz spokojnie założyć, że w przypadku mj sytuacja wygląda tam dokładnie tak, jak w pozostałych landach: transakcje są łatwe i przyjemne, a policja raczej się nimi nie interesuje. Jeśli znaleźliby przy Tobie 10 g lub mniej, najprawdopodobniej nie poniósłbyś żadnych konsekwencji prawnych. W DE w znacznej większości przypadków jesteśmy traktowani normalnie, nie jak kryminaliści.
Użytkownik zbanowany
  • 1230 / 176 / 0

To elegancko tak myslalem ze niemcom blizej do czech i holandi niz polski w tej kwesti. Niemcy tez ewoluowały a ja ciesze sie na wyjazd z macierzy. Moje ostatnie dni w tym kraju . Pozdrawiam Polakow męczących się w kraju jak i tych poza granicą :liść:

------------------

W dusseldorf, essen, gelsenkirchen też zaczepiają murzyni itp o kupno mj? Bo w berlinie slyszalem ze tak jest

Scalono. taurinnn
  • 2435 / 540 / 155

09 września 2019rooney pisze:
W dusseldorf, essen, gelsenkirchen też zaczepiają murzyni itp o kupno mj? Bo w berlinie slyszalem ze tak jest
W Essen ponoć tak, ale wiem to ze słyszenia. W Berlinie też, to nawet mogę potwierdzić. W Dusseldorf i innych większych miastach myślę, że też można się tego spodziewać, chociażby w Hannoverze zdarzało się, że zaczepiali.
Użytkownik zbanowany
  • 1230 / 176 / 0

Czytam wlasnie ze w DE za posiadanie do 6 g a w niektórych landach nawet do 10 g nie karają bo nie jest to przestepstwo, co najwyzej jakies grzywny. Czyli tak jak w Czechach , elegancko
  • 13 / 3 / 0

Jest ktoś z okolic Monachium?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1501 uczestników Wejdź na czata