Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 358 / 27 / 0

A ja właśnie mam takie powrdolnięcie jak bym dobrej fety walnął przy większych dawkach. Nic mi z ręki nie leci. Mam wrażenie ze dobrze by się na tym ćwiczyło. Widać zależy jak na kogo działa. Baclo+alpra to cos jak metamfetamina (piko) takie subiektywne odczucie.
  • 1544 / 178 / 0

Też mi nic nie leci, wręcz przeciwnie, refleks lepszy niż po benzo.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Australijscy celnicy znaleźli kokainę w koparce

Podejrzenia celników wzbudziła koparka przysłana do Australii z RPA. Z tego kraju raczej rzadko sprowadzany jest sprzęt budowlany.
  • 912 / 36 / 0

11 września 2019DexPL pisze:
11 września 2019OdwiertKorzenny pisze:

baklo może działać negatywnie na leczenie ?
W dawkach leczniczych na pewno nie, bo jest często stosowny przy rożnego rodzaju schorzeniach nerwowych gdzie jest potrzebne dodatkowo działanie w obrębie układu mięśniowego. Natomiast co do dawek rekreacyjnych, to nie podejmuję się ocenić. Jeżeli jest to dla Ciebie ważne, w następnym tygodniu zapytam kolegę lekarza, który powinien znać odpowiedz.
Też byłbym wdzięczny gdyby udało Ci się ustalić. Zakładam, że 50-75mg to nie jest dawka rekreacyjna.
  • 2495 / 846 / 1

baklo nie podlega refundacji. Natomiast ceny są tak śmieszne, że nie mów, że nie stać ciebie na 15 zł z dużą dawkę?

100 mg można ustalić, że to dawka medyczna (choć trzeba do nich dojść stopniowo w ciągu miesiąca, od konkretnego przypadku medycznego) Warto zauwżyć, że to masymalna dawka medyczna jaką można zastosować. Wciąż jedna czekam na rozmowę z fachowcem.Dowiemy się wszystko co pewnie nasz interesuje - także jak macie pytani odnośnie stosowania baklo. Może zrobię z twogo jakiś oddzielny art - rozmowa z lekarzem o baklofenie.

Edit zmieniłem cenę. pierwotnie przez uszkodzoną klawiaturę nie dodałem 10. DexPL
  • 1544 / 178 / 0

baklofen teraz troszku podrożał.
  • 1381 / 222 / 0

ja płaciłem ostatnio około piętnastu złotych za mniejszą wersję, refundacji nie ma, więc pełna odpłatność. zmienili też wygląd opakowania z tego co widać, obecne wygląda bardziej "nowocześnie".
  • 2495 / 846 / 1

15 miało być. klawiatura podupada. Ale tak czy siak tani jest. 10 zł za 10mg
  • 813 / 124 / 0

Ja płacę 12 z groszami za 25tki. Wykupię jeszcze ostatnią reckę i odpuszczam, bo za każdym razem powtarzam ten sam schemat- "tylko jeden dzień" z czego robią się dwa tygodnie. Ciężko wyhamować jak ciągle jest jakiś zapas %-D

dex zapytaj ocb z tymi bólami kolan po baklo. Wydaje mi się, że nie jest to kwestia obciążania stawu poprzez nadmierne rozluźnienie mięśni, bo można leżeć cały dzień na dupie a i tak się pojawi. Nie zawsze ale się zdarza. To samo zresztą było na gieblu.
  • 358 / 27 / 0

Ból kolan? Co najwyżej nerek, przy grubych ciągach.
  • 813 / 124 / 0

Nie chce mi się szukać ale ktoś też tu o tym wspominał więc to nie kwestia osobnicza.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata