Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 2851 Strona 250 z 286
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 704 / 0

Widzę że dopada cię frustracja znana wszystkim którzy długo siedzą w jakimś temacie i na forach chcąc czy nie chcąc czytają wypowiedzi i pytania "świeżaków". Jak chcesz sobie kiedyś podbić ciśnienie (krwi, nie na dragi) to polecam redditowe r/opiates. Przedawkowania po 30mg kodeiny, ludzie wierzący że oksy w innym opakowaniu już inaczej działa, problemy z ekstrakcją paracetamolu, "palenie" helu przez mieszanie go z tytoniem - naprawdę można dojść do wniosku że Polska jednak ma bardzo ogarniętych ćpunów w porównaniu do reszty świata. Hitem ostatnich dni był dla mnie typek który kupił od jakiejś laski nabitą pompkę a potem dopiero pytał co może z tym zrobić, nie wiedział co w niej jest, w jakiej dawce, nawet nie widział jak tego strzała przygotowywała. Cudowne miejsce.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

O stary, gdybym się tego naczytała, to niechybnie wyrzuciłabym kompa przez okno i na początek zgarnęliby mnie za zakłócanie porządku, bo bym ataku furii dostała, następnie pobyt przymusowy na oddziale leczenia nerwic. Ludzkiego zdebilałego ścierwa nie uleczę, a tylko sobie zaszkodzę. :v Ja nie mogę pojąć często JAK ludzie wpadają na takie pomysły, jakie opisywałeś - przedawkowanie 30 mg kody, palenie helu z tytoniem... Kurwa! Przecież to nie działa! Ale może tylko ja i niewielki odsetek narkusów posiadł taki dar, jakim jest jakiegoś rodzaju przewidywanie, co z czym działa, a z czym nie... You know - widzę grudę helu i wiem, że to nie zadziała z tytoniem, jak zielsko. Widzę kilka tabsów Thiocodinu/Antidolu i wiem, że to jest ta dawka, która mojemu życiu nie zagrozi, w dodatku p.o. też jest wątpliwie śmiertelną drogą podania, itp., itd.

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Pacjenci po dopalaczach nadal trafiają do lubelskich szpitali. Przez Covid-19 jest ich mniej

Przed epidemią na Oddział Toksykologiczno-Kardiologiczny szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie trafiało ok. 250 pacjentów rocznie po zatruciu dopalaczami.
Rejestracja: 2019
  • 317 / 72 / 0

@up co do tych głupich narkomańskich pomysłów... znam dzieciaka, który wpadł na genialny pomysł wciągania heroiny. I nie, że miał dostęp do berlińskiej czy innej w miarę czystej, nie, tej naszej polskiej, warszawskiej. I oczywiście wielce zdziwiony, że nie podziałało. Tłumaczenie? Bo dill mu tak powiedział. Nosz kurwa [emoji1787]
Rejestracja: 2014
  • 1936 / 513 / 0

W końcu mamy (tzn. oni mają i ciemna strona internetu ma) heroiny kilka wariantów, opisywanych u nich - redditowców - jako #1, #2, #3, #4 na przykład. A więc black tar, china white (która stała się synonimem na fentanyl, hm), wciągają na niebieskim forum a potem dopiero piszą, który "krzyżyk" mają i że "o kurwa, to nie miało prawa podziałać, zmarnowałem!"

Tragicznie tam jest. Kiedyś śledziłam lekko r/opiates, ale i inne fora anglojęzyczne po prostu mnie wyjebują pod względem dawek, podejścia do dawkowania oraz do samego używania substancji psychoaktywnych. Nie, nie, tutaj jest mój DOM. Nawet jak będę czysta dalej. :heart:

Pamiętam jak kupiłam pierwszą ćwiarę, siedziałam i się na nią patrzyłam próbując połapać się, co ja kurwa robię ze swoim życiem.
Na szczęście lub nie (bo bym się zniechęciła po łódzkiej, serio) była z Wro i była naprawdę okej, nie na jeden raz dla mnie wtedy, podzieliłam sobie ładnie i i tak moje dzielenie skończyło się wpierdoleniem jej w tempie ponad wyliczenie. Czyli dobra była. :pacman:
Łódź nie sprzyja kupującym ćwiary, chyba, że ktoś lubi płacić 50 za "ćwiarę", czyli setkę od której odsypano i pachnie "octem" jeszcze, a która robi jak 40mg i.v. samej morfiny przy dobrych wiatrach.
NIC, A NIC, SIĘ NIE ZMIENIŁO. JEST NAWET GORZEJ. Ale nie o tym tutaj, w końcu są pociągi, auta, podróże, znajomi, paczki konduktorskie, hm.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

Okej, jeśli ktoś w Polsze dostał tak czysty hel, i nie z Ciemnych Internetów, że siecze podane w nos, to proszę mnie o tym poinformować. Z ciekawości zobaczę jak to wygląda. Próbować nie będę chciała.
Apropos oznaczeń to z tego, co mi wiadomo, to te #4 i #3 to najczystsze sorty i najwięcej tego widziałam w Internetach.
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 704 / 0

Akurat to nic nie ma wspólnego z czystością tylko z etapami przeróbki. #4 to heroina hcl, #3 to zasada (base), #2 i #1 to jeszcze wcześniejsze fazy produkcji. Poza tym jeszcze jest black tar tak poza tym "systemem" bo jej produkcja wygląda trochę inaczej i w sumie w skali świata jest dość niszowa bo dostepna chyba tylko w USA i może w krajach Ameryki Południowej, pochodzi głównie z Meksyku.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

Obczajam. W takim razie nie o czystość, a o "przystępność" w konsumpcji miałoby chodzić, si?
Rejestracja: 2016
  • 96 / 15 / 0

#1 opium
(oczyszczane, traktowane Ca (OH)2)
#2 wolna zasada morfiny
(Acetylacja)
#3 wolna zasada heroiny/"brown"
(nie-takie-proste dodawanie kwasu)
#4 sól heroiny (zazw. wodorochlorek)
"Chińska biel" na początku (lata 80te?) oznaczała sól pochodzącą ze "Złotego trójkąta" ale od paru lat to mieszanina fentanyli. Pomysł by sprzedawać wolną zasadę do palenia zamiast soli to już lata 90te.
Nie tak duża przerwa i stand. doza Morphium na difce przynosi przyjemne przysypianie i wytęsknione noddy/przysypki z rzeczywistymi pół-snami:]
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

O kurczę, dzięki wielkie za objaśnienia. Dobry post. ;) Szkoda, że nie mogę "zakarmować". Dziękuję Ci bardzo, @Caputmortuum1.
Rejestracja: 2016
  • 96 / 15 / 0

Twoje miłe słowo cenniejsze nad karmę, Droga @Hexe:] podałem standard. połówkę, jak się okazało obok żyły (najkrótsze możliwe drzazgi 0,45 są zdradliwe) szybko przygotowałem drugie tyle i poszło w drugą, łatwo i przyjemnie, sobota zmieniła się w święto.
Posty: 2851 Strona 250 z 286
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości