2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Wszystko zależy jaki chcesz trip - jak z każdym psychodelikiem. 2cb to dyskoteka wśród psychodelików, sporo energii, jakaś empatia, ciepełko i kolory. IMHO 2cb solo jest nudne ale w miksie z kwasem jest bombastik %-D Chyba, że idziesz na imprezę albo planujesz wieczór we dwoje to 2cb nawet (jak dla mnie) lepsze niż MDMA.
  • 3884 / 683 / 0

10 września 2019Mleczarz pisze:
Jakie jest lepsze miejsce na 2cb? DOM czy natura? Na co najbardziej wplywa 2cb, wizuale czy muzyka jak hompit ?
Natura z przyjaciółmi/kameralna impreza z dobrą muzyką. 2C-B wykazuje nie tylko psychodeliczne działanie ale i stymulujące z nutą empatycznego (chociaż nie zawsze, zależy od S&S). Wizuale, muzyka i kinestetyka jest na wysokim poziomie. 4-HO-MiPT jest wizualny, ale raczej (pamiętaj, to jest zawsze subiektywne odczucie) mniej niż 2C-. 4-HO- nie wchodzą według mnie tak na zmysły jak psychodeliczne 2C-. Także, jak coś zjesz po 2C-B to zapewne będziesz czuł różnice między 2C- a 4-HO-.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Na widok radiowozu pośpiesznie gasili światła w aucie

...co okazało się nie być najrozsądniejszym posunięciem.
  • 197 / 11 / 0

2h po polowie kartona wlecialo 20mg 2cb. Ok 45 min pozniej wizuale byly na poziomie 1.5 kartona przy czym siedzialo sie bardzo błogo i muzyka brzmiala swietnie, nie chcialo sie nic robic tylko siedzieć albo lezec. To trwalo ok. 2h po czym wizuale zeszly prakrycznie do 0, zostalo tylko pobudzenie, a do tego mocny ból pleców. Dlaczego tak sie stalo skoro 2cb dziala 4-8h ?
  • 321 / 27 / 0

Ciekawa akcja jest z tym,że jak wrzucisz 2C-B tak normalnie w południe,zwykły dzień i sobie patrzysz na ludzi(Ale to po fazie,której występuje bez graniczny śmiech,a mózg wchodzi na wyższe obroty...Tą faze przesiedziałem w krzakach)To jak patrzysz na ludzi,którzy nie mają tej fazy,to mają takie złowrogie miny,jakby byli bezgranicznie źli z piekła rodem,jakby ten stan pozwalał ujrzeć tylko całe zło w człowieku,który nie ma tripa,ale szczególnie w ich twarzach tak bardzo demonicznych.To mi najbardziej zostało w pamięci po tym.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

@Mleczarz
Po peaku 2cb zostaje tylko trochę kolorów i stymulacji, u mnie przynajmniej tak jest zawsze. Stąd przygotowane dorzutki.
@SIRPAWPIFIN
To tylko wkrętka, a nie sposób działania substancji.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata